Skip to content

KONTAKTI

SIA “IGREK R”

Reģ. Nr. LV40002040277

Esam auto rezerves daļu un akumumulatoru importētāji, piedāvājam akumulatorus, amortizatorus, bremžu klučus, gultņus, izpūtējus un daudzas citas auto rezerves daļas “no pirmajām rokām”, tātad lētāk kā citi (piemēram internetveikali, kuriem detaļas jāpērk no mums un citiem līdzīgiem importētājiem- auto detaļu noliktavām).

Autodaļu veikals un noliktava atrodas Rīgā, Matīsa ielā 123. (Matīsa un Vagonu ielas stūris, pretī “Russo Balt” piekabju veikalam), tel. 28870004, 28800060, 67272626, 67290447

Apskatīt foto kartē (Google maps). (Virtuālā foto karte atvērsies jaunā logā). Parastā karte ir redzama zemāk. Mobilajā versijā jāizvēlas atvērt ar “Maps” aplikāciju.

Autoserviss un motoserviss atrodas Aizvaru ielā 31 (Rīgā, Pļavniekos, netālu no Dārzciema, Astras/Deglava ielu krustojuma). Tel mob. 28870001.

Apskatīt foto kartē (Google maps). (Virtuālā foto karte atvērsies jaunā logā). Parastā karte ir redzama zemāk. Mobilajā versijā jāizvēlas atvērt ar “Maps” aplikāciju.

Darba laiks autoservisam no pirmdienas līdz piektdienai: 9:30- 19:00, sestdien, svētdien nestrādājam, bet pēc vienošanās ar vecāko maiņas meistaru iespējams pierakstīties arī uz sestdienu.

Darba laiks auto rezerves daļu veikalam 9:00- 18:00, sestdien 10:00- 15:00, svētdien nestrādājam.

Remontējam Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Lada, Lancia, Land Rover, Lexus, Mazda MB (Mercedes-Benz), Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Ssangyong, Subaru, Suzuki, Toyota, Volvo, VW (Volkswagen).

Uzmanību!!! Akcijas laikā, kura norit pašlaik, dodam akumulatoriem VĒL PAPILDUS atlaidi, ja nododat veco akumulatoru!!!

Gan veikalā, gan servisā piedāvājam kvalitatīvas izlejamās eļļas no mucas (tā sanāk lētāk- jums nav jāmaksā par iepakojuma kanniņu!)

AUTOVEIKALS:

Matīsa iela 123 (krustojums ar Vagonu ielu, tieši pretī Russo Balt piekabju veikalam).

AUTOSERVISS:

Aizvaru iela 31 (maza ieliņa uzreiz aiz Karcher dzeltenās automazgātuves, pirms pieminekļu tirdzniecības kioska, 100 m pirms krustojuma ar Dārzciema ielu, ja braucam no centra pa  Deglava ielu).