Skip to content

Ziemas riepas

Ziemas riepas par pazeminātu cenu! Šogad piedāvājam ziemas riepas un vissezonu riepas par īpaši zemām cenām, lētāk nekā citi! Ziemas riepas pie mums ir ļoti plašā izvēlē. Būtu ieteicams izvēlēties ziemas riepas līdz pirmajam sniegam, jo tad gan izvēle ir lielāka, gan arī cenas mazākas, jo lētākās ziemas riepas tiek izpirktas jau agrā rudenī. Pagaidām gan noliktavā ir viss ziemas riepu klāsts, kurš redzams mūsu servisa mājaslapā.

Ziemas riepu protektora zīmējumu bildes variet aplūkot mūsu servisa mājaslapā http://www.autospeci.lv/ziemas-riepas/ turpat katrai riepai ir redzama arī tās cena.

Arī riepu montāža mūsu servisā tikai par 12 Eur (uz dzelzs diskiem), ja pērkat visas četras riepas pie mums!

Зимние и всесезонные покрышки продаем дешевле других, по самым низким ценам. Фотографии протекторов и цены зимних покрышек тут: http://www.autospeci.lv/ziemas-riepas/

Установка и монтаж покрышек со скидкой.

Kamēr mūsu mājaslapa ir pārejas stadijā no vecās un jauno, te būs ievadīti tikai daži akumulatori, amortizatori, gultnīši u.c.- tas notiek diezgan lēnām, jo strādājam. Ja interesē konkrēts akumulators vai kāda auto rezerves daļa, lūgums zvanīt pa tiešo uz veikalu- telefonu numuri ir šādi: Veikala telefoni: 67272626, 67290447, mobilais 28870004 mobilais 288 000 60.