Skip to content

Ziemas motokrosa riepa ar radzēm Sunf 110/90-19, aizmugurējā, pastiprinātā

Motokrosa riepa ar radzēm Sunf aizmugurējā, 110/90-19, pastiprinātā. Augstākās kvalitātes motokrosa radžu riepa ar paaugstinātu silīcija sastāvu gumijā, kas nosrošina teicamas pretslīdes īpašības pa noblietētu sniegu, ja radzes nespēj ķert līdz ledum, ļoti augsts silīcija saturs riepā. Radzes ielīmētas ar visaugstākās izturības līmi un speciāli kodinātas pirms ielīmēšanas. Radzes ielīmētas nelielā leņķī, kas nodrošinas papildus saķeri ar ledu. Cena 165.00 Eur.

Riepu izgatavošanas tehnoloģija tiek nemitīgi testēta un pilnveidota sadarbībā ar Latvijas labākajiem un ātrākajiem motokrosistiem, kā arī pašas riepas izgatavo un šipo motokrosisti. Tādējādi tiek panākts tas, kad mainot radžu leņķus, to ielīmēšanas dziļumu, pašu radžu garumus, tiek atrasts optimālākais variants katram riepu pielietojumam. Vai nu ļoti agresīvas sacensību riepas, vai arī mazāk agresīvas, bet ļoti izturīgas treniņu riepas, kuras varbūt nedaudz lēnāk brauc uz priekšu pa ledu. Šī atšķirība vidēja līmeņa motokrosistam var arī nebūt jūtama, bet Top līmeņa braucēji noteikti sajutīs atšķirību ar mūsu speciālajās maximum power sacensību riepās.

Ja vēlaties, varam šīs riepas arī pārmontēt / uzbortēt autospeci.lv autoservisā. Noņemt veco riepu un uzlikt jauno riepu maksā tikai 8.00 Eur (arī mousse).

Scandinavian type spiked studded motocross tire.

Ziemas motokrosa riepa ar radzēm Sunf 110/90-19, aizmugurējā, pastiprinātā
5 (100%) 1 vote