Skip to content

Ziemas motokrosa riepa ar radzēm Mitas C-16 120/90-19. Cena 170.00 Eur

Motokrosa riepa ar radzēm Mitas C-16 120/90-19. Riepa ar vienu no vislielākajiem radžu skaitiem, vēl vairāk ir tikai mūsu radžotajās C02 riepās. Labākā riepa ilgstošai braukšanai treniņu režīmā, izturīga un ilgspēlējoša, ar garu darba mūžu, jo aprīkota ar daudzām radzēm. White gumijas sastāvs ir vismīkstākais, paredzēts ziemai, nodrošina radžu noliekšanos buksēšanas virzienā un līdz ar to ilgāku riepas darba mūžu. Cena 170.00 Eur.

Radzes tiek ielīmētas ar augstākās kvalitātes līmi un pēc vismodernākajām tehnoloģijām. Tā kā mūsu speciālisti paši ir motokrosa un mežu braucēji, radžu riepas tiek nepārtraukti testētas sporta režīmā un pilnveidotas, balstoties uz testu pieredzi.

Riepu izgatavošanas tehnoloģija tiek nemitīgi testēta un pilnveidota sadarbībā ar Latvijas labākajiem un ātrākajiem motokrosistiem, kā arī pašas riepas izgatavo un šipo motokrosisti. Tādējādi tiek panākts tas, kad mainot radžu leņķus, to ielīmēšanas dziļumu, pašu radžu garumus, tiek atrasts optimālākais variants katram riepu pielietojumam. Vai nu ļoti agresīvas sacensību riepas, vai arī mazāk agresīvas, bet ļoti izturīgas treniņu riepas, kuras varbūt nedaudz lēnāk brauc uz priekšu pa ledu. Šī atšķirība vidēja līmeņa motokrosistam var arī nebūt jūtama, bet Top līmeņa braucēji noteikti sajutīs atšķirību ar mūsu speciālajās maximum power sacensību riepās.

Ja vēlaties, varam šīs riepas arī pārmontēt / uzbortēt autospeci.lv autoservisā. Noņemt veco riepu un uzlikt jauno riepu maksā tikai 8.00 Eur (arī mousse).

Scandinavian type spiked studded motocross tire.

Ziemas motokrosa riepa ar radzēm Mitas C-16 120/90-19. Cena 170.00 Eur
Novērtē šo rakstu! :)