Skip to content

Ziemas motokrosa riepa ar radzēm Duro Excelerator 110/90-19 Extreme Ice Edition. Cena 175.00 Eur

Motokrosa riepa ar radzēm Duro Excelerator 110/90-19 Extreme Ice Edition. Šis riepas modelis, kurā ir vislielākais radžu skaits sānu pumpās, kas nodrošina perfektu driftēšanu pa ledu. Speciāli dizainēta ledus braukšanai. Protams, piemērota arī trasei un sacensībām. Cena 175.00 Eur.

Riepu izgatavošanas tehnoloģija tiek nemitīgi testēta un pilnveidota sadarbībā ar Latvijas labākajiem un ātrākajiem motokrosistiem, kā arī pašas riepas izgatavo un šipo motokrosisti. Tādējādi tiek panākts tas, kad mainot radžu leņķus, to ielīmēšanas dziļumu, pašu radžu garumus, tiek atrasts optimālākais variants katram riepu pielietojumam. Vai nu ļoti agresīvas sacensību riepas, vai arī mazāk agresīvas, bet ļoti izturīgas treniņu riepas, kuras varbūt nedaudz lēnāk brauc uz priekšu pa ledu. Šī atšķirība vidēja līmeņa motokrosistam var arī nebūt jūtama, bet Top līmeņa braucēji noteikti sajutīs atšķirību ar mūsu speciālajās maximum power sacensību riepās.

Ja vēlaties, varam šīs riepas arī pārmontēt / uzbortēt autospeci.lv autoservisā. Noņemt veco riepu un uzlikt jauno riepu maksā tikai 8.00 Eur (arī mousse).

Scandinavian type spiked studded motocross tire.

Ziemas motokrosa riepa ar radzēm Duro Excelerator 110/90-19 Extreme Ice Edition. Cena 175.00 Eur
Novērtē šo rakstu! :)