Skip to content

Ziemas riepas

Galvenokārt koncentrējamies uz labu un autopasaulē atzītu ražotāju izstrādājumiem.Tomēr tirgosim arī pavisam lētās atjaunotās ziemas riepas. Šogad ziemai piedāvāsim riepas gan ar radzēm, gan arī bezradžu ziemas riepas ar augstu silīcija saturu riepas protektora kārtā, kas nodrošina labu saķeri uz ziemas apledojušajiem un sniegainajiem ceļiem.Jebkuras riepas, kuras ir ar indeksu M+S un ir saucamas par vissezonu riepām, patiesībā nav nekādas vissezonu riepas, bet gan sliktas ziemas riepas, kuras ziemā nav īpaši efektīvas, bet vasarā ir skaļas un ātri nodilst.

Ziemai labāk izvēlēties ziemas riepas ar radzēm, kuru efektivitāte ir nesalīdzināmi augstāka uz ledaina ceļa. Te gan jāpiebilst, ka nav īsti vēl zināms, cik vēl ziemas ar radžotām riepām drīkstēs piedalīties ceļu satiksmē. Iespējams, ka šis gads būs pēdējais. Tiesa gan, gaidīt, ka kopš nākamā gada uz ceļiem nebūs ledus būtu muļķīgi! Tomēr var izrādīties, ka nākamgad no radžotajām riepām radzes būs jārauj ārā. Nekas sarežģīts jau tas patiesībā nav, tikai radžotajām riepām protektora slānī ir mazāks silīcija saturs. Tas gan no vienas puses ir jauki, jo riepa dilst lēnāk, bet no otras puses silīcijs riepas sastāvā ir tas, kurš novērš slīdēšanu aukstā laikā. Nu, vismaz mēģina to novērst!

Kā parasti paredzams, ka ekonomiskās klases līderis starp ziemas riepām būs “Kormoran” ražotās “Snow Pro” bezradžu ziemas riepas un no jau augstākas klases ziemas riepām tie varētu būt Kleber modeļi- radžotais (nevis radžojamais,jo riepas jau no rūpnīcas nāk ar radzēm, nevis kā lētie modeļi-tiek iepirktas tikai ar radžu caurumiem un radžotas tepat un piedevām vēl steigā) Kapnor 4 un bezradžu ziemas riepas Krisalp HP.

Zemāk fotogrāfijās redzami tikai pieprasītāko modeļu protektora zīmējumi, patiesībā noliktavā mums ir vismaz desmit reižu lielāks ziemas riepu sortiments.

KAPNOR 4                                                      KRISALP HP

1 Ziemas riepas kapnor 4         2 Ziemas riepas Krisalp HP

ATJAUNOTAS ZIEMAS RIEPAS WINTER CONTACT 760

3 Ziemas riepas atjaunotas snowsport ar sipiem

ATJAUNOTAS ZIEMAS RIEPAS WINTER CONTACT NF3

4 Ziemas riepas atjaunotas r15 ar sipiem

ATJAUNOTAS BUSU RIEPAS “C”

5 Ziemas riepas atjaunotas C

ATJAUNOTAS ZIEMAS RIEPAS WINTER CONTACT 790

6 Ziemas riepas atjaunotas atras r15

KORMORAN “Snow Pro”

7 Ziemas riepas kormoran snow pro

Jaunas Japānā ražotas augstas kvalitātes ziemas riepas “Falken” ar radzēm.

8 Ziemas riepas Falken

 

Jebkurā gadījumā šogad piedāvāsim plašu ziemas riepu izvēli ar un bez radzēm. Cenas kā vienmēr-zemākās, protams!!! Pēc pilnīgākas informācijas par piedāvāto riepu sortimentu un cenām lūgums griezties pie mūsu tirdzniecības speciālistiem mūsu veikalā! Te vēl būtu lietderīgi piebilst,ka riepu montāža un balansēšana visam automobilim mūsu servisā maksās no 12 -17 Eur, atkarībā no diska veida (dzelzs, lietais), svariņu novietojuma un stiprinājuma veida (“uzsitamie”, līmējamie) un riteņu izmēra.