Skip to content

Akumulators Varta Blue 60Ah 540A. AKCIJA!!! Cena (nododot veco akumulatoru) 69,00 Eur

Akumulatora tehniskā specifikācija:

Akumulators Varta Blue, jauda 60AH starta strāva 540A (En). Izmēri: garums 242mm, dziļums 175mm, augstums 175mm. Polaritāte: -/+ . Garantija 2 gadi. Ražotājs: Itālija.

Akumulatora pielietojums:

Akumulatoru uzstāda visbiežāk eiropas automašīnām pārsvarā ar benzīna dzinēju līdz 2,0 dzinēja tilpumam. Akumulatoram ir pazemināts augstums 175mm. Parasti japāņu un korejas automašīnām akumulatori ir ar mazliet savādākiem izmēriem, bet tos var aizvietot ar šo akumulatoru bez stiprinājumu pārtaisīšanas.

Akumulatora ekspluatācijas noteikumi:

Izvēloties akumulatoru jāpārliecinās vai tas atbilst Jūsu automašīnas ražotāju prasībām (to Jums palīdzēs izdarīt mūsu speciālisti veikalā). Nedrīkstētu izvēlēties ne par lielas, ne par mazas jaudas akumulatoru, kāds paredzēts Jūsu auto. Ja startera strāva pārsniegs akumulatora strāvu, tas veicinās akumulatora ātru nolietošanos. Ja akumulatora strāva būs lielāka kā startera strāva, tas var veicināt gan automašīnas , gan akumulatora bojājumus. Jāpārliecinās vai automašīnai nav elektrosistēmas bojājumi. Jāpārbauda gan akumulatora lādēšana, gan arī strāvas noplūde. Nedrīkst pieļaut, ekspluatācijas laikā, akumulatora izlādēšanos vairāk kā 30% (zem 12,4V). Ja nepieciešams, akumulatoru papildus jālādē ar lādēšanas iekārtu. Īpaši uzmanīgiem jābūt ziemas laikā, jo zaudējot blīvumu, elektrolīts sasalst, kas savukārt var izraisīt akumulatora neatgriezeniskus mehāniskus bojājumus. Ekspluatācijas noteikumi ir sīkāk aprakstīti garantijas talonā, kas tiek izsniegts kopā ar akumulatoru.

Akumulatora priekšrocības:

Akumulatoru sērijai Varta Blue īpaša reklāma nav vajadzīga, Vartas rūpnīcas izstrādājumi jau ilgus gadus ir pazīstami mūsu tirgū un kļuvis par vienu no atpazīstamākajiem, kvalitatīvajiem brendiem. Protams akumulators Varta neietilpst lēto cenu kategorijā. Diemžēl Varta dod tikai 2 gadu garantiju, salīdzinot ar Deta un Tudor akumulatoriem, kuriem ir 3 gadu garantija uz cena vēl zemāka, Varta zaudē savas pozīcijas.

Cena:

Akumulatora Varta Blue 60Ah 540A cena ir 74,00 Eur. Akcijas laikā, nododot veco akumulatoru, saņemsiet vēl papildus atlaidi, atkarībā no nododamā akumulatora svara!

Akumulators Varta Blue 60Ah 540A