Skip to content

Akumulators Tudor Technica 62Ah 540A. AKCIJA!!! Cena (nododot veco akumulatoru) 61,00 Eur

Akumulators Tudor Technica 62Ah ir standartjaudas akumulators, kurš ražots no augstas kvalitātes matereāliem īpašā kvalitātes kontroles uzraudzībā, tas akumulatoru atšķir no lētākiem analogiem. Akumulatori Tudor Technica ir atpazīstami arī ar citu nosaukumu –Deta Power. Viens un tas pats akumulators, atšķiras tikai uzlīmes, skatoties uz kādu Eiropas valsti tas tiek eksportēts. ASV tirgū tas pazīstams ar nosaukumu Exide Excell.

Akumutatora tehniskā specifikācija:

Akumulators Tudor Technica jauda 62AH starta strāva 540A (En). Izmēri: garums 242mm dziļums 175mm augstums 190mm. Polaritāte: -/+ . Ražots Vācijā.

Akumulatora pielietojums:

Akumulatoru pārsvarā lieto eiropas automašīnām ar benzīna dzinējiem. Akumulatoru ir iespējams arī uzstādīt japānas, korejas un ASV automašīnās bez īpašas stiprinājumu pārtaisīšanas.

Akumulatoru ekspluatācijas noteikumi:

Pirmkārt, izvēloties akumulatoru jāpārliecinās vai tas atbilst Jūsu automašīnas ražotāju prasībām. Nedrīkstētu izvēlēties ne par lielas, ne par mazas jaudas akumulatoru, kāds paredzēts jūsu auto. Ja startera strāva pārsniegs akumulatora strāvu, tas veicinās akumulatora ātru nolietošanos. Ja akumulatora strāva būs lielāka kā startera strāva, tas var veicināt gan automašīnas , gan akumulatora bojājumus.

Otrkārt, jāpārliecinās vai automašīnai nav elektrosistēmas bojājumi. Jāpārbauda gan akumulatora lādēšana, gan arī strāvas noplūde.

Treškārt, nedrīkst pieļaut, ekspluatācijas laikā, akumulatora izlādēšanos vairāk kā 30% (zem 12,4V). Ja nepieciešams, akumulatoru papildus jālādē ar lādēšanas iekārtu. Īpaši uzmanīgiem jābūt ziemas laikā, jo zaudējot blīvumu, elektrolīts sasalst, kas savukārt var izraisīt akumulatora neatgriezeniskus mehāniskus bojājumus.

Ekspluatācijas noteikumi ir sīkāk aprakstīti garantijas talonā, kas tiek izsniegts kopā ar akumulatoru.

Cena:

Akumulators Tudor Technica 62Ah 540A. Cena 66,00 Eur. Nododot veco akumulatoru, cena 61.00 Eur.

Akumulators Tudor Technica 62Ah 540A