Skip to content

Akumulators Tudor High Tech 77Ah 760A. AKCIJA!!! Cena (nododot veco akumulatoru) 87,00 Eur

Akumutatora tehniskā specifikācija:

Akumulators Tudor High Tech jauda 77AH starta strāva 760A (En). Izmēri: garums 278mm dziļums 175mm augstums 190mm. Polaritāte: -/+ .

Akumulatora priekšrocības:

Akumulatoriem Tudor Hi Tech, atšķirībā no standartlīnijas akumulatoriem Tudor Technica, ir paaugstināta jauda pateicoties īpašai svina plates konstrukcijai un palielinātajam biezumam. Protams tas palielina akumulatora resursu un atvieglina automašīnas startēšanu bargos laika apstākļos. Akumulatori Tudor High Tech ir atpazīstami arī ar citu nosaukumu – Deta Senator 3. Viens un tas pats akumulators, atšķiras tikai uzlīmes, skatoties uz kādu Eiropas valsti tas tiek eksportēts. ASV tirgū tas pazīstams ar nosaukumu Exide Premium.

Akumulatora pielietojums:

Akumulatoru Tudor High Tech 72AH pārsvarā lieto eiropas automašīnām gan benzīna, gan dīzeļa dzinējiem. Akumulatorus Tudor High Tech var uzstādīt arī Japānā ražotiem automobiļiem, pārsvarā dīzeļiem.

Akumulatoru ekspluatācijas noteikumi:

Pirmkārt, izvēloties akumulatoru jāpārliecinās vai tas atbilst Jūsu automašīnas ražotāju prasībām. Nedrīkstētu izvēlēties ne par lielas, ne par mazas jaudas akumulatoru, kāds paredzēts jūsu auto. Ja startera strāva pārsniegs akumulatora strāvu, tas veicinās akumulatora ātru nolietošanos. Ja akumulatora strāva būs lielāka kā startera strāva, tas var veicināt gan automašīnas , gan akumulatora bojājumus.

Otrkārt, jāpārliecinās vai automašīnai nav elektrosistēmas bojājumi. Jāpārbauda gan akumulatora lādēšana, gan arī strāvas noplūde.

Treškārt, nedrīkst pieļaut, ekspluatācijas laikā, akumulatora izlādēšanos vairāk kā 30% (zem 12,4V). Ja nepieciešams, akumulatoru papildus jālādē ar lādēšanas iekārtu. Īpaši uzmanīgiem jābūt ziemas laikā, jo zaudējot blīvumu, elektrolīts sasalst, kas savukārt var izraisīt akumulatora neatgriezeniskus mehāniskus bojājumus.

Ekspluatācijas noteikumi ir sīkāk aprakstīti garantijas talonā, kas tiek izsniegts kopā ar akumulatoru.

Akumulators Tudor Tudor High Tech 77Ah 760A. Cena 93,00 Eur. Akcijas laikā, nododot veco akumulatoru, saņemsiet vēl papildus atlaidi, atkarībā no nododamā akumulatora svara!
Ja nevēlaties neko īpaši meklēt online, vienkārši piezvaniet uz mūsu veikalu vai servisu, un tur jums speciālisti visu mīļi un ātri atbildēs par cenām. Telefonu numuri sadaļā “Kontakti”.

Online auto rezerves daļu un akumulatoru interneta katalogs, ar bildēm un cenām, kā meklēt, apraksts šeit: http://www.yr.lv/auto-rezerves-dalas-interneta-ka-meklet/ (raksts atvērsies jaunā logā).

Ar autoservisā veicamo darbu sarakstu variet iepazīties šajā rakstā: http://www.yr.lv/autoserviss-2/ (raksts atvērsies jaunā logā).

Zemo cenu akcija akumulatoriem ar vecā akumulatora nodošanu: http://www.yr.lv/auto-akumulatori/ (raksts atvērsies jaunā logā) Akumulatoru katalogs, ar bildēm un cenām, lapas labajā pusē > (mobilajā lapas versijā tas atrodas lapas apakšā).

Par mūsu auto rezerves daļu tirdzniecības filozofiju variet izlasīt šajā rakstā: http://www.yr.lv/auto-rezerves-dalas/ (raksts atvērsies jaunā logā).

 

Ja negribas neko daudz lasīt vai meklēt, bet steidzami vajag iegādāties kādu rezerves daļu vai akumulatoru savai automašīnai, vai arī pierakstīties uz servisu, ņemiet rokā telefonu un vienkārši zvaniet:

Veikala telefoni: 67272626, 67290447, mobilais 28870004 mobilais 288 000 60. Adrese- Matīsa ielā 123 (tas ir Matīsa/ Vagonu ielu strūris, tieši pretī Russo- Balt piekabju veikalam).

Ja interesē pierakstīties uz autoservisu vai uzzināt kāda remonta darba cenu (metināšana, bremžu sistēmas remonti, gultņu un amortizatoru nomaiņa, un viss kas cits), lūgums zvanīt pa tiešo uz mūsu auto servisu- 67595020, mobilais 28870001. Serviss atrodas Aizvaru ielā 31, Pļavniekos. (Tā ir neliela ieliņa, braucot no centra pa Deglava ielu, 100 metrus pirms Dārzciema ielas, pa labi. Pieminekļu tirdzniecības kiosku uz Deglava ielas ziniet? Nu, re- tieši pirms pieminekļiem jāgriež iekšā pa labi, un pēc 20 metriem pa labai rokai būs mūsu autoserviss!)

KARTE, KĀ ATRAST, ŠEIThttp://www.yr.lv/kontakti/

Akumulators Tudor High Tech 77Ah 760A