Skip to content

Akumulators Tudor High Tech 64Ah 640A. AKCIJA!!! Cena (nododot veco akumulatoru) 75,00 Eur

Parametri akumulatoram Tudor High Tech 64Ah:

Akumulators Tudor High Tech 64Ah ar 640A lielu palaides strāvu. Šis ir paaugstinātas jaudas zemais akumulators. Izmērs šim akumulatoram ir: garums 242mm, platums 175mm, augstums 190mm.

Akumulatora pielietojums:

Akumulatoru pārsvarā lieto eiropas automašīnām gan benzīna, gan dažiem mazlitrāžas dīzeļa dzinējiem. Akumulatoru var uzstādīt arī uz Japānā, Korejā un ASV ražotām automašīnām, kur no orģināla izmēri ir mazliet atšķirīgi, bet var uzstādīt arī šo akumulatoru bez īpašas stiprinājumu pārtaisīšanas.

Akumulatora priekšrocības:

Akumulatoru sērijai Tudor High Tech, atšķirībā no standartlīnijas akumulatoriem Tudor Technica, ir paaugstināta jauda pateicoties īpašai svina plates konstrukcijai un palielinātajam biezumam. Protams tas palielina akumulatora resursu un atvieglina automašīnas startēšanu bargos laika apstākļos. Akumulatori Deta Senator 3 ir atpazīstami arī ar citu nosaukumu – Deta Senator 3. Viens un tas pats akumulators, atšķiras tikai uzlīmes, skatoties uz kādu Eiropas valsti tas tiek eksportēts. ASV tirgū tas pazīstams ar nosaukumu Exide Premium.

Ka pareizi vajadzētu ekspluatēt akumulatoru:

Akumulatoram vienmēr ir jābūt uzlādētam, arī tad, kad netiek lietots. Akumulators nedrīkst būt izlādēts vairāk kā 30% (12,4V). Akumulatoriem kalpošanas laiku samazina biežās dziļās izlādes, ziemā tiek lieta eļļa 10w40, kā arī tiek lietots akumulators, kas neatbilst konkrētajai automašīnai.

Akumulators ir ražots Vācijā. Patreiz Deta un Tudor ir kvalitatīvākie akumulatori, ko var iegādāties Latvijā.

Garantijas laiks ir 3 gadi. Parasti Deta Senator 3 akumulatori ļoti labi nokalpo šos gadus un kalpo vēl ilgāk, ja pareizi tiek ekspluatēti.

Akumulatora Tudor High Tech 64Ah cena ir 80,00 Eur. Nododot veco akumulatoru, saņemsiet vēl papildus atlaidi, atkarībā no nododamā akumulatora svara!

akumulators Tudor High Tech 64Ah 640A