Skip to content

Akumulators Deta Senator 3 53Ah 540A. AKCIJA!!! Cena (nododot veco akumulatoru) 66,00 Eur

Akumulatora priekšrocības:

Akumulatoru sērijai Tudor HiTech, atšķirībā no standartlīnijas akumulatoriem Deta Senator 3, ir paaugstināta jauda pateicoties īpašai svina plates konstrukcijai un palielinātajam biezumam. Protams tas palielina akumulatora resursu un atvieglina automašīnas startēšanu bargos laika apstākļos. Akumulatori Deta Senator 3 ir atpazīstami arī ar citu nosaukumu – Tudor HiTech. Viens un tas pats akumulators, atšķiras tikai uzlīmes, skatoties uz kādu Eiropas valsti tas tiek eksportēts. ASV tirgū tas pazīstams ar nosaukumu Exide Premium.

Akumutatora tehniskā specifikācija:

Akumulators Deta Senator 3 jauda 53AH starta strāva 540A (En). Izmēri: garums 206mm dziļums 175mm augstums 190mm. Polaritāte: -/+ . Ražots Vācijā.

Akumulatora pielietojums:

Akumulatoru pārsvarā lieto eiropas un korejas automašīnām, mazlitrāžas benzīna dzinējiem. Atšķirībā no standarta akumulatora ar šādiem izmēriem, Deta Senator 3 akumulatoram ir krietni lielāka jauda un starta strāva.

Akumulatoru ekspluatācijas noteikumi:

Pirmkārt, izvēloties akumulatoru jāpārliecinās vai tas atbilst Jūsu automašīnas ražotāju prasībām. Nedrīkstētu izvēlēties ne par lielas, ne par mazas jaudas akumulatoru, kāds paredzēts jūsu auto. Ja startera strāva pārsniegs akumulatora strāvu, tas veicinās akumulatora ātru nolietošanos. Ja akumulatora strāva būs lielāka kā startera strāva, tas var veicināt gan automašīnas , gan akumulatora bojājumus.

Otrkārt, jāpārliecinās vai automašīnai nav elektrosistēmas bojājumi. Jāpārbauda gan akumulatora lādēšana, gan arī strāvas noplūde.

Treškārt, nedrīkst pieļaut, ekspluatācijas laikā, akumulatora izlādēšanos vairāk kā 30% (zem 12,4V). Ja nepieciešams, akumulatoru papildus jālādē ar lādēšanas iekārtu. Īpaši uzmanīgiem jābūt ziemas laikā, jo zaudējot blīvumu, elektrolīts sasalst, kas savukārt var izraisīt akumulatora neatgriezeniskus mehāniskus bojājumus.

Ekspluatācijas noteikumi ir sīkāk aprakstīti garantijas talonā, kas tiek izsniegts kopā ar akumulatoru.

Cena:

Akumulators Deta Senator 3 53Ah 540A. Cena 71,00 Eur. Akcijas laikā, nododot veco akumulatoru, saņemsiet vēl papildus atlaidi, atkarībā no nododamā akumulatora svara!