Skip to content

Akumulators Sznajder 62Ah 520A. AKCIJA!!! Cena (nododot veco akumulatoru) 49,00 Eur

Akumulatora pielietojums:

Akumulatoru uzstāda eiropas, japānas, ASV un korejas automašīnām pārsvarā ar benzīna dzinēju līdz 2,0 dzinēja tilpumam, retos gadījumos arī jaudīgākiem. Akumulators ir ar pazeminātu augstumu (175mm) , parasti tad, ja akumulators atrodas kādā plastmasas kastē, vai ir novietots motora telpā zem priekšējā vējstikla (Audi 80 B4).

Akumulatora tehniskā specifikācija:

Akumulators Sznajder Plus Calcium jauda 62AH starta strāva 520A (En). Izmēri: garums 242mm, dziļums 175mm, augstums 175mm. Polaritāte: -/+ .

Akumulatora priekšrocības:

Akumulatoru sērijai Sznajder Plus Calcium ir vairākas priekšrocības. Tas ir ekonomiskās klases akumulators ar ļoti samērīgu cenu. Pārsvarā tam ir neapkalpojamais korpuss (bez korķiem), tas neprasa īpašu apkopi un papildus uzmanību atšķirībā no apkalpojamajiem akumulatoriem. Dubultais vāks nodrošina elektrolīta uzkrāšanos kondensāta veidā un ieplūšanu atpakaļ korpusā, līdz ar to nav nepieciešams kontrolēt elektrolīta līmeni akumulatorā. Sznajder ir Poļu ražotājs, kurš Latvijas tirgū ienācis jau kādus 15 gadus atpakaļ. Tātad tā nav rūpnīca viendienīte, kas saražo partiju ar lētiem nekvalitatīviem akumulatoriem un pazūd. Protams, Sznajder kvalitāti nevar salīdzināt ar tādiem akumulatoriem kā Deta vaiTudor, bet savā cenu segmentā tas ir viens no kvalitatīvākajiem akumulatoriem.

Akumulatora ekspluatācijas noteikumi:

Izvēloties akumulatoru jāpārliecinās vai tas atbilst Jūsu automašīnas ražotāju prasībām (to Jums palīdzēs izdarīt mūsu speciālisti veikalā). Nedrīkstētu izvēlēties ne par lielas, ne par mazas jaudas akumulatoru, kāds paredzēts Jūsu auto. Ja startera strāva pārsniegs akumulatora strāvu, tas veicinās akumulatora ātru nolietošanos. Ja akumulatora strāva būs lielāka kā startera strāva, tas var veicināt gan automašīnas , gan akumulatora bojājumus. Jāpārliecinās vai automašīnai nav elektrosistēmas bojājumi. Jāpārbauda gan akumulatora lādēšana, gan arī strāvas noplūde. Nedrīkst pieļaut, ekspluatācijas laikā, akumulatora izlādēšanos vairāk kā 30% (zem 12,4V). Ja nepieciešams, akumulatoru papildus jālādē ar lādēšanas iekārtu. Īpaši uzmanīgiem jābūt ziemas laikā, jo zaudējot blīvumu, elektrolīts sasalst, kas savukārt var izraisīt akumulatora neatgriezeniskus mehāniskus bojājumus. Ekspluatācijas noteikumi ir sīkāk aprakstīti garantijas talonā, kas tiek izsniegts kopā ar akumulatoru.

Cena:

Akumulatora Sznajder 62Ah 520A REV cena ir 54,00 Eur. Akcijas laikā, nododot veco akumulatoru, saņemsiet vēl papildus atlaidi, atkarībā no nododamā akumulatora svara!

Akumulators Sznajder plus 62Ah 520A zemais