Skip to content

Ziemas riepas

Drošai braukšanai ziemā ir nepieciešamas labas ziemas riepas, kuras varat iegādāties pie mums. Plašā klāstā riepas ar dažādiem protektoriem un ar vai bez radzēm. Dienas laikā pasūtāmas jebkura izmēra un jebkuras markas riepas. Riepu montāža mūsu servisā tikai par 12.00 Eur (uz dzelzs diskiem), ja pērkat visas četras riepas pie mums! Mūsu pārdevēji palīdzēs izvēlēties piemērotākās riepas Jūsu automāšīnai un Jūsu braukšanas stilam. Mūsu kontakti: http://www.yr.lv/kontakti/.  Kādas riepas šoziem mēs piedāvājam? Lūk neliels ieskats mūsu klāstā:

Good Year riepas ir ražotas ASV koncernā ar vairāk kā 100 gadu pieredzi. Kompānija ir dibināta 1896. gadā un vienmēr ir izcēlusies ar savām tehnoloģiskām novitātēm. Good Year brends kalpo par kvalitātes piemēru citām riepu kompānijām pēc kā līdzināties.

Good Year Ultra Grip 8 (neradžojama) ziemas riepa. Riepa, pateicoties smalkajam protektoram var tikt izmantota jebkurā sezonā. Riepas gumijas sastāvs un protektora zīmējums nodrošina komfortu lielā braukšanas ātrumā. Ļoti laba saķere ziemā. Kvalitatīva pilsētas riepa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Good Year Ultra Grip 9 (neradžojama) ziemas riepa. Pretektora īpašības līdzīgas Ultra Grip 8 riepai. Izteiktāka ūdens rieva, kas palīdzēs pārvarēt akvaplanēšanu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Good Year Ultragrip Ice Arctic (ar radzēm) ziemas riepa. Paredzēta visekstremālākajiem ziemas apstākļiem. Teicama saķere braucot pa sniegu un ledu. Protams uz sausa asfalta tik konfortabla braukšana nebūs, tādēļ jau tā riepa ir domāta ceļiem, pa kuriem ar parastu riepu neizbraukt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Good Year Ultra Grip Ice 2 (neradžojama) ziemas riepa. Mīkstā tipa riepa ar uzlabotu saķeri uz ledus. Kluss protektors. Samērā augsts ātruma indekss.

 

 

 

 

 

 

 

 

Pirelli (Itālija) ir augstākās kvalitātes riepas, pārbaudītas ne vienā vien testā, ieguvušas profesionāļu atzinību un iekarojušas stabilu nišu mūsdienu riepu tirgū. Šoziem piedāvājumā dažādu protektoru (zīmējumu) klāsts, daži no tiem:

PIRELLI Winter Carvin (radžojama) ziemas riepa. Pateicoties sava protektora zīmējumam piemērota braukšanai gan ārpus pilsētas pa netīrītiem apledojušiem ceļiem, priekšrocība radžotām riepām, gan braukšanai pilsētā pa tīrītu slapju asfaltu, tiesa gan riepai bez radzēm te būs lielākas priekšrocības.

Riepas Pirelli Winter Carving

 

 

 

 

 

 

 

PIRELLI Snow Contro 3 (neradžojama) ziemas riepa. Šī riepa būs piemērota braukšanai apdzīvotās vietās, protektors nodrošinās klusu un stabilu braukšanu uz tīrītiem ceļiem, labu saķeri uz ledus un pieputinātiem ceļiem. Neieteiktu izvēlēties lauciniekiem, tādai ekspluatācijai ir nepieciešamas riepas ar rupjāku protektoru.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PIRELLI Winter-Ice Control (neradžojama) ziemas riepa. Mīkstā tipa riepa, kas nodrošina labu saķeri uz apledojušiem ceļiem. Pa aizputinātu ceļu gan nav labākais variants, jo parasti šāda tipa riepas saķep ar sniegu un sāk buksēt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hankook ir vidējās klases Korejā ražotas riepas. Ļoti laba kvalitāte, samērā liels protektoru zīmējumu skaits.

Hankook Winter i Pike RS (W419) (radžojama) ziemas riepa. Ļoti labs protektors braukšanai pilsētā (iesakam bez radzēm), jeb ārpus pilsētas (vēlams ar radzēm). Klusas uz asfalta, labas saķeres īpašības, noturīgas pret sānslīdi. Viens no patreiz populārākajiem modeļiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hankook Winter i Cept RS (W442) (neradžojama) ziemas riepa. Var izmantot kā vissezonas riepu. Samērā labas saķeres īpašības gan uz sausa asfalta, gan apledojuša ceļa. Neieteiksim lietot skarbos ziemas apstākļos.

 

 

 

 

 

 

 

 

Hankook Winter i Cept iZ (W606) (neradžojama) ziemas riepa. Mīkstā tipa riepa ar labu saķeri uz ledus. Ne tik labi viss izskatās uz aizputināta ceļa, jo saķepot ar sniegu sāk buksēt. Var tikt izmantota kā vissezonas riepa. Īpašs gumijas sastāvs ar abrazīvām daļiņām, lai uzlabotu saķeri.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Falken ir Japānā ražotas vidējās klases riepas. Apmēram Hankook līmenis. Laba kvalitāte, pieejama cena. Plašs protektoru klāsts.

Falken HS449 (neradžojama) ziemas riepa. Universāla ziemas riepa ar ļoti labu saķeri uz dažādos laika apstākļos. Klusa uz asfalta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Falken EPZ (neradžojama) ziemas riepa. Mīkstā tipa ziemas riepa radīta braukšanai pa ledu. Mīksta ar daudz lamelēm un speciālu gumijas sastāvu ar abrazīvām daļiņām. Pa sniegu un asfaltu vidēja saķere.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Falken EPZ 2 (neradžojama) ziemas riepa. Mīkstā tipa riepa, Uzlabots EPZ protektors ar asimetrisku zīmējumu. Ļoti laba pašattīrīšanās īpašība, līdz ar to labāka saķere sniegā. Varbūt nedaudz skaļāks protektors par EPZ, bet ar labākām saķeres īpašībām.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dunlop ir slavenas angļu riepas. Tās ir augstākās klases riepas, ražotas kompānijā ar senu vēsturi (1855.gads). Augstākās kvalitātes riepas, kuru ražošanā izmantotas vismūsdienīgākās tehnoloģijas.

Dunlop SP ICE Sport (neradžojama) ziemas riepa. Var izmantot kā vissezonas riepu. Normāla saķere ar ceļu visdažādākajos laika apstākļos. Klusa uz asfalta. Protams aizputinātos un apledojušos ceļos nebūs tik labas saķeres īpašības kā rupjāka zīmējuma riepām. Iesakām izmantot pilsētas braukšanai, kur nav tik ekstrēmi ekspluatācijas apstākļi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dunlop Graspic DS3 (neradžojama) ziemas riepa. Nu jau trešās paaudzes Graspic riepa, viena no populārākajām Dunlop visu laiku riepām. Mīkstais protektors ar speciālu abrazīvu gumijas sastāvu ideālai saķerei uz ledus.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Debica (Polija) riepas pieder pie ekonomiskās klases. Kā kvalitātes apstiprinājums varētu kalpot tas, ka Debica atrodas “Good Year tyres & rubber company” sastāvā. Labas riepas par zemu cenu.

Debica Firigo 2 (neradžojama) ziemas riepa. Vissezonas protektors, var braukt gan ziemā, gan vasarā. Normāla saķere, laba cena.

Ziemas riepas 195-65R15 Debica Frigo2

 

 

 

 

 

 

 

 

Tigar (Serbija) riepas pieder pie ekonomiskās klases, braucējiem ar ne īpaši augstām prasībām. Kompānija pieder Michelin kompānijai. Zema cena.

Tigar Winter 1 (neradžojama) ziemas riepa. Vissezonas protektors, var braukt gan ziemā, gan vasarā. Normāla saķere, laba cena.

 

 

 

 

 

 

Tigar Sigura Stud  (radžojama) ziemas riepa. Paredzēta skarbākiem apstākļiem kā Winter 1 riepa. Laba cena, normāla kvalitāte.

 

 

 

 

 

 

 

 

Master (Igaunija) restaurētas riepas. Master ir zināmas jau kopš 90-tajiem gadiem kā atjaunoto riepu ražotājs ar labu kvalitāti un reputāciju. Šīs riepas atjaunotas pēs jaunākajām riepu ražošanas tehnoloģijām, kas pietuvina to kvalitāti jaunām riepām. Tiek izmantots nobrauktas riepas karkass, uzlieta jauna gumija, gan protektors, gan sānu malas, līdz ar to atjaunotās riepas īpašības ir maksimāli pietuvinātas jaunas riepas īpašībām. Tiek dota garantija pret gumijas nolobīšanos. Atšķirībā no jaunām riepām atjaunotas ir nedaudz smagākas, var sliktāk balansēties. Ziemā, kad braukšanas ātrumi ir ievērojami mazāki, šādas riepas sevi attaisno.

Master Nordic 3 (radžojama) ziemas riepa. Vispopulārākais no Master piedāvātajiem protektoriem. Laba saķere, laba cena.

Riepas master nordic 3

 

 

 

Cena 40.00 Eur (195/65 R15)

 

 

 

 

 

 

Master Winter (neradžojama) ziemas riepa. Maigāks protektors kā Nordic 3, var izmantot kā vissezonas riepu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Collin’s Profil (Polija) ir restaurētas riepas. Garantija uz protektora lobīšanos un balansēšanu. Rūpnieciski restaurētas riepas pēc mūsdienu tehnoloģijām, maksimāli pietuvinātas jauno riepu kvalitātei. Bet jāatceras, ka restaurētajām riepām nav augsti ātruma indeksi, ātruma mīlētājiem jāizvēlas jaunas riepas.

Collin’s Profil Winter Extrema (radžojama) ziemas riepa. Paredzēta samērā skarbiem ziemas apstākļiem, respektīvi vasarā uz sausa asfalta nebūs konfortabla braukšana. Var iegādāties gan ar radzēm, gan bez tām.

Ziemas riepa collins profil extrema

 

 

 

 

 

 

 

 

Markgum (Polija) ir restaurētas riepas. Garantija uz protektora lobīšanos un balansēšanu. Rūpnieciski restaurētas riepas pēc mūsdienu tehnoloģijām, maksimāli pietuvinātas jauno riepu kvalitātei. Bet jāatceras, ka restaurētajām riepām nav augsti ātruma indeksi, ātruma mīlētājiem jāizvēlas jaunas riepas.

Markgum MHK4 (radžojama) ziemas riepa. Samēra rupjš, izteikti ziemas protektors. Neiesakam izmantot vissezonai.

Ziemas riepa markgum mhk4