Skip to content

Stiklu tīrītāju slotiņas

Plašā klāstā piedāvājam stiklu tīrītāju slotiņas standarta un bezrāmja ar universālajiem vai retro stiprinājumiem uz visām automašīnām, gan kurām ir standarta stiprinājums- āķis, gan nestandarta stiprinājums. Slotiņas nopērkamas gan pa vienai, gan komplektos. Uz vietas veikalā ir pieejamas Bosch, Alca, Valeo, Beru, Champion, Carpoint un citu ražotāju slotiņas.

Logu slotinas visas

Mazliet sīkāk apskatīsim logu slotiņu ražotājus, kas nopērkami pie mums veikalā:

Visvairāk pārdotais logu slotiņu brends mūsu veikalā ir Alca slotiņas. Šīm logu slotiņām ir ļoti pieejama cena, un kvalitātes ziņā tās neatpaliek, pat daudzviet pārspēj dārgākus analogus. Ir trīs Alca logu tīrītāju slotiņu tipi. Alca Special Graphite slotiņas ir ar standarta metāla rāmi. Tās paredzētas lietošanai vieglajām automašīnām. Iepakojumā līdz nāk 3 retro stiprinājumi (āķis). Tām ir viszemākā cena no visiem trīs veidiem. Vidēji viena slotiņa maksā 2,50-3,00 Eur.

Logu slotina Alca 600mm

Alca Truck Graphite logu tīrītāju slotiņas ir paredzētas busiem un smagajam transportam. No vieglo automašīnu slotiņām tās atšķiras ar stiprinājumu (āķis), kurš ir nedaudz platāks. Šīs slotiņas parasti pērk VW Sharan īpašnieki, jo parastās vieglo auto slotiņas  Sharanam neder. Cena vidēji 8,00 Eur. Viss atkarīgs no slotiņas garuma.

Logu slotina Alca 700mm

Alca Super Flat Graphite logu tīrītāju slotiņas ir paredzētas vieglajiem automobiļiem. Tām jau ir modernāka bezrāmja konstrukcija, parasti sastopama uz jaunākām automašīnām. Pārsteidz tīrīšanas labā kvalitāte, par salīdzinoši zemo cenu. Vidēji vienas slotiņas cena ir 6,00 Eur.

Logu slotina Alca 530mm bezramja

 

Ļoti daudzām automašīnām jaunākām par 2000. gadu logu tīrītāju slotiņu stiprinājums nav retro (āķis), bet gan dažādu konfigurāciju klipsis, kas var stiprināties arī no sāna. Šajā gadījumā, mūsu arsenālā ir ALca logu tīrītāju slotiņu stiprinājumi jeb “pārejas”, kas ļaus uzstādīt jebkuru Alca slotiņu uz jebkuru automašīnu.  Stiprinājumu cena ir 3,00 Eur (2 gab.).

Logu slotinu parejas

 

Augstākas klases logu tīrītāju slotiņas Bosch, kas ir pārbaudītas un testētas jau gadiem uz mūsu, draugu un klientu automašīnām, atbilst savam nosaukumam un cenai. Uz sausa loga nečīkst un ļoti labi tīra neatstāj nekādas švīkas, kas varētu traucēt redzamībai. Protams cena būs krietni augstāka kā Alca slotiņām. Bosch logu tīrītāju slotiņām ir liels sortiments, sākot no parastajām universālajām slotiņām, beidzot ar sarežģītākām slotiņām, kuras aprīkotas ar logu šķidruma smidzinātāju. Ja vēlaties bezkompromisa preci ar labu kvalitāti un vārdu, izvēlieties Bosch! Vidējā cena komplektam 20,00-30,00 Eur.

Logu slotina Bosch Twin 609

Champion logu tīrāmās slotiņas arī pieder pie augstākās kvalitātes produktiem. Līdzvērtīgas Bosch logu slotiņām gan kvalitātes, gan cenas ziņā. Var iegādāties gan ar vēja spoileriem, gan bez.

Logu slotina Champion sx53-001

Hella logu tīrītāju slotiņas protams ir augstākās klases slotiņas, līdzvērtīgas Bosch un Champion slotiņām. Vienīgais mīnuss, ka tām ir stipri mazāks sortiments mūsu veikalā. Cenu ziņā līdzvērtīgas Bosch un Champion.

Logu slotina Hella WP20 500mm-001

Beru ir augstākās kvalitātes logu tīrāmās slotiņas ražotas Vācijā. Cena nav no tām zemākajām, bet kvalitāte ir teicama. Uz vietas ir slotiņas ar dažādiem stiprinājumiem.

Logu slotinas Beru FB16 FB2-001

Valeo logu tīrītāju slotiņas ir ražotas Francijā. Bez šaubām ļoti laba kvalitāte un mazliet zemāka cena kā Bosch un Champion slotiņām. Veikalā uz vietas ir Valeo universālās slotiņas ar retro (āķis) stiprinājumu pa ļoti pievilcīgu cenu, vidēji 6,00 Eur gabalā. Ļoti labā cenā ir Valeo slotiņas uz Chrysler Voyager, kurām ir īpašs stiprinājums, to cena ir tikai 12,00 Eur gabalā. Tīra ideāli.

Logu slotinas Valeo-001