Skip to content

Kvēlsveces

Lielākā daļa dīzeļu īpašnieku, ziemā ir saskārušies ar problēmu, kad auto “nelec”. Ir daudz iemeslu kādēļ tā notiek, un viens no šiem iemesliem ir kvēlsveču nolietojums. Nu ko, ir pienācis brīdis nomainīt kvēlsveces, Jūsu auto to ir pelnījis. Šajā gadījumā jādodas uz mūsu autoveikalu Matīsa ielā 123, jo pie mums Jūs varēsiet iegādāties kvēlsveces uz jebkuru automašīnas marku, jebkura ražotāja kvēlsveci, kā arī saņemsiet konsultāciju no mūsu speciālistiem, kādas kvēlsveces izvēlēties. Ja nu gadījumā Jums ir reta automašīnas marka, jeb vēlme iegādāties kādu mazāk pieprasītu kvēlsveču brendu, piegādājam kvēlsveces arī no mūsu noliktavas Rīgā 1 stundas laikā, jeb no mūsu partneriem Polijā un Lietuvā 1 dienas laikā.

Paskatīsimies kas tad stāv mūsu plauktos, veikalā uz vietas:

Iskra kvēlsveces ir viens no patreiz pieprasītākajiem produktiem to zemās cenas dēļ. Ražotas Čehijā. Iskra aptver ļoti plašu automašīnu spektru, jebkurā pasaules malā ražoto automašīnu kvēlsveces, visticamāk, būs Iskras piedāvājumā. Ļoti laba cena Iskrai ir uz Chrysler Voyager dīzeļiem, uz Japānā ražoto dīzeļu kvēlsvecēm, protams Eiropā ražoto automašīnu kvēlsvecēm būs pavisam simboliska cena. Neskatoties uz to, ka Iskra kvēlsveces ir lētas, to kvalitāte nebūt nav tik slikta. Gan pēc pašu pieredzes, gan pēc klientu atsauksmēm, varam secināt, ka Iskra kvēlsveces strādā labi. Ļoti liels sortiments ir veikalā uz vietas. Esam tiešie piegādātāji, tādēļ arī cena ir ļoti zema.

Kvelsveces Iskra

Royal kvēlsveces ražota Itālijā. Patiesībā šīs kvēlsveces mēs vairs nepiegādājam, bet iztirgojam atlikumus par īpaši pazeminātu cenu. Kvalitāte laba, apmēram Iskra kvēlsveču līmenī. Tā kā, ja nu kādam ir vēlme iegādāties lētas un labas kvēlsveces, varam ieteikt Royal. Vienīgais mīnuss, ka tās atlikušas tikai uz dažām automašīnu markām.

Kvelsveces Royal

QH kvēlsveces (UK) , bija kādreiz vispārdotākais brends Latvijā. Diemžēl tirgus nemitīgi mainās, un tās tika nostumtas malā, pateicoties daudz lētākiem analogiem. Ļoti labas kvalitātes kvēlsveces par adekvātu cenu. Ļoti daudz pircēju atceras šo brendu ar labām atmiņām un vēlas to iegādāties ari tagad. Diemžēl, jāsaka , ka tāpat kā Royal gadījumā, QH klēsvecēm ir samērā mazs sortiments uz doto brīdi.

Kvelsveces QH

Champion kvēlsveces pieder koncernam-milzim Federal Mogul. Neapstrīdami augstas kvalitātes produkts. Cenas protams arī nav tās lētākās. Ļoti plašs sortiments pārdošanā, diemžēl augstās cenas dēļ šīs kvēlsveces neturam uz vietas Japānā, ASV, Korejā ražotajām automašīnām. Protas 1 stundas laikā varam piegādāt arī tās.

Kvelsveces Champion

Denso kvēlsveces pieder Japānas koncernam Nipon Denso, bet ražotas Itālijā. Šīm kvēlsvecēm ir viszemākā cena no augstākās klases kvēlsveču brendiem. Ļoti plašs sortiments mums uz vietas veikalā, kas pārklāj visu Iskra sortimentu, piedāvājam kā dārgāku alternatīvu Iskrai.

Kvelsveces Denso

NGK kvēlsveces (Francija). Protams augstākās kvalitātes kvēlsveces. Plašs sortiments. Pircējiem ar ļoti augstām prasībām. Protams attiecīga arī cena.

Kvelsvece NGK 11721961

Bosch kvēlsveces (Vācija). Augstākās kvalitātes kvēlsveces. Cenu līmenis augstākais. Ļoti plašs sortiments gan uz vietas veikalā, gan pēc iepriekšēja pasūtījuma. Neapšaubāmi viens no ilgākajiem kalpošanas laikiem.

Kvelsveces Bosch

Ir pieejamas arī citu ražotāju kvēlsveces.

Pilnīgāks kvēlsveču katalogs šeit: http://www.autospeci.lv/products-page/kvelsveces/ (saite atvērsies jaunā logā).