Skip to content

Izpūtēji

Izpūtēji ir viena no mūsu specializācijām. Mūsu noliktavā izpūtēji ir ļoti plašā izvēlē, dažādu ražotāju. Izpūtēji sastāv no vairākām daļām- visas tās ir pie mums pieejamas uz vietas. Var iegādāties trokšņa slāpētājus jeb “bunduļus”, lokanos savienojumus jeb izpūtēju gofras, katalizatorus, katalizatoru aizvietotājus, dažādus montāžas komplektus (izpūtēja savilcējus, izpūtēja blīves, izpūtēja trubas, izpūtēja piekares gumijas, utt…) uz vairums automašīnām, kas sastopamas uz Latvijas ceļiem.

Klientiem piedāvājam gan Polijā, gan Igaunijā, gan Beļģijā, gan Vācijā ražotus izpūtējus. Tādus brendus kā Walker, Bosal, Tesh. Protams ja maciņš neatļauj iegādāties slavenus brendus, krietni lētām sanāks Polijā ražots izpūtējs, kas arī nebūt nav tās sliktākās kvalitātes. Uz biežāk sastopamajiem auto, cenšamies turēt izpūtējus uz vietas sākot no “biksēm” līdz slāpētājam, respektīvi izpūtēju visā garumā. Uz retākām automašīnām uz vietas būs biežāk nolietojamās izpūtēja daļas, kā rezonatori un slāpētāji. Tāpat, ja kāda izpūtēja daļa nav uz vietas mūsu noliktavā Rīgā piedāvājam to pasūtīt no noliktavas Polijā, Somijā vai Zviedrijā.

izpūtēji
izpūtēji, izpūtēju gofras

Lokanie savienojumi, jeb izpūtēja gofras. Izpūtēju gofras tiek piedāvātas nevis pēc auto modeļa bet gan pēc izmēra – diametra un garuma. Uz vietas turam visu iespējamo diametru un garumu izpūtēja gofras. Sākot no vismazākās izpūtēju gofras, līdz pat lielākajiem izpūtēju gofru izmēriem. Izpūtēju gofras pie mums vidēji maksā ap 14 Eur, kas ir ļoti laba cena. Īsākās un šaurākās izpūtēju gofras maksā sākot no 7 Eur.

2 HAMUTI LIELIE

Izpūtēju savilcēji-trubas. Ļoti bieži automašīnas izpūtēji ir savienoti tieši ar šāda veida izpūtēju savilcējiem – trubām. Līdzīgi kā izpūtēju gofrām, šie izpūtēju savilcēji arī atšķiras ar diametru uz garumu. Cena vidēji 7 Eur

3 HAMUTI MAZIE

 

Izpūtēju savilcēji. Šāda veida izpūtēju savilcēji ir sastopami visbiežāk izpūtēju savienojumos. Tie ir standarta izpūtēju savilcēji, kas paredzēti savienot izpūtēju trubas, kas iemaucas viena otrā. Izpūtēju savilcēji atšķiras ar diametru. Cena sākot no 0.70 Eur.

4 HAMUTI PLATIE

Izpūtēju savilcēji platie. Arī šāda tipa izpūtēja savilcējus var sastapt samērā bieži. Šie izpūtēja savilcēji arī atšķiras pēc diametra. Cena sākot no 1.30 Eur.

5 BLIVES

 

Izpūtēja blīves, izpūtēja gredzeni, izpūtēja piekares gumijas. Ļoti plašā sortimentā, uz vietas turam izpūtēja blīves, gredzenus, kā arī izpūtēja piekares gumijas vairumam Latvijā sastopamām automašīnām.

6 KATALIZATORU AIZVIETOTAJI

 

Katalizatoru aizvietotāji. Katalizators nebūt nav tā lētākā izpūtēja sastāvdaļa. Katalizators diezin vai maksās lētāk par 115 Eur. Tieši tādēļ mēs arī piedāvājam katalizatora aizvietotājus. Katalizatora aizvietotājs vizuāli izskatās kā īsts katalizators, tomēr atšķirsies šķērsgriezumā ar stipri vien lētāku pildījumu. Ar šādu katalizatoru TA jūs iziesiet bez problēmām un ar minimāliem izdevumiem. Cena sākot no 22 Eur.

7 Sporta izputeji

 

Sporta izpūtēji. Sportiskā tipa braucējiem piedāvājam sporta izpūtējus, dažāda kalibra un izskata. Sporta izpūtējs piedos jūsu auto sportiskāku skaņu, arī agresīvāku izskatu. Cenas sākot no 55 Eur.

 

Ieskatam piedāvājam tažu izpūtēju daļu cenas uz dažām populārām automašīnām. Protams, ka tas nav viss mūsu piedāvājums, sīkākai informācijai lūdzam kontaktēties pa tālruņiem – 67290447; 67272626 vai 28870004.

 

8 Izputejs 70637

Izpūtējs Volkswagen Passat 1988-1997 aizm. daļa.     37 Eur

9 Izputejs 14435

 

Izpūtējs Vokswagen Passat 1988-1997 vid. daļa.     40 Eur

 

10 Izputejs 1652

Izpūtējs Volkswagen Passat  1988-1997 caurule.     16 Eur