Skip to content

Dzesēšanas šķidrumi

Visplašāk izplatītākie ir sarkanās un zaļās krāsas antifrīzi. Mēs tos piedāvajam labas kvalitātes un pa ļoti pieņemamām cenām. Atšķirībā no tosola, antifrīzam ir specifiskākas piedevas, kas paildzina tā kalpošanas ilgumu un kvalitāti. Sarkanais antifrīzs savukārt izstrādāts vairāk priekš alumīnija blokiem. Lai gan pēdējos gados ražotais tosols īpaši kvalitātes ziņā neatpaliek no antifrīza, godigi sakot kvalitāte ir tāda pati kā lētākajiem antifrīziem, atšķiras tikai krāsa un nosaukums.

 

Antifrizs sarkans zalsZaļš antifrīzs

1 litrs – 2.50 Eur

5 litri – 9.50 Eur

Sarkans antifrīzs

1 litrs – 3 Eur

5 litri – 10 Eur

 

Tosols A40, jāatzist ir patreiz vispopulārākais dzesēšanas šķidrums. Stereotips, ka tosols ir zemas kvalitātes šķidrums priekš padomju tehnikas un nav jaucams kopā ar citiem dzesēšanas šķidrumiem, ir stereotips, kas neatbilst patiesībai. Mūsdienās ražotais tosols ne ar ko neatpaliek no lētākajiem antifrīziem, un ir droši jaucams ar tiem, jo gan antifrīza, gan tosola pamatā ir etilēnglikols.

Tosols

 

Tosols

1 litrs – 2.50 Eur

5 litri – 8.50 Eur

10 litri – 13 Eur

 

 

Augstākās kvalitātes antifrīzu no zemākās kvalitātes var atšķirt ar cenas līmeni. Ja antifrīzs būs ieverojamāki dārgāks kā parasti, tad ziniet, ka sadārdzinājuma pamatā ir piedevas, kas pielietotas attiecīgajam antifrīzam. Mums pārdošanā ir dzeltenas krāsas antifrīzs benzīna dzinējiem, kam ir ieverojamāki ilgāks kalpošanas ilgums nekā parastajam, kā ari sarkanais antifrīzs dīzeļa dzinējiem, ar specifiskām piedevām dīzeļdzinējiem.

Antifrizs dzeltens

 

Antifrīzs dzeltens

1.5 litri – 5.50 Eur

4 litri – 13 Eur

Antifrīzs sarkans

4 litri – 13 Eur

 

Pie mums iespējams iegādāties arī tosola koncentrātu līdz 80 grādiem aukstuma izturīgu. Tad katrs pats var izvēlēties sajaukšanas proporcijas pēc saviem ieskatiem.

Tosols koncentrats

 

Tosola koncentrāts

1 litrs – 5 Eur

5 litri – 20 Eur

 

 

 

Piedāvājam iegādāties Somijā ražotu ziemas logu tīrāmo šķidrumu “King -20” par pazeminātu cenu! Atšķirībā no vietējā šķaidijuma šķidruma tas nesasalst pie -10, un neož pēc tehniskā spirta. Varbūt tas ietaupīs kādu nepatīkamu brīdi pūšot alkometrā.

Logu skidrums

 

Logu šķidrums

5 litri – 3 Eur