Skip to content

Pretkorozijas apstrāde

Auto grīdas un slēpto telpu pretkorozijas apstrāde.

Mūsu servisā var veikt auto grīdas, riteņu arku un sliekšņu pretkorozijas apstrādi. Kā arī veicam slēgto telpu (durvju iekšpuses, sliekšņu iekšpuses, rāmja piepūšanu ar speciālu uz vaska bāzes gatavotu līdzekli, līdzīgu kā “Movil”. Varam piepūst arī ar “Movilu”, bet jūtama cenas ekonomija šīs līdzekļa izvēles gadījumā novērota netiks, jo lielāko cenu veido darbs, kas iekļauj sevī ne tikai auto pacelšanu uz pacēlāja un nokrāsošanu ar speciālu kaučuka vai cieto biezo krāsai līdzīgo aizsarglīdzekli, bet arī pilnīgu grīdas attīrīšanu no rūsas un putekļiem, lai šis līdzeklis vispār turētos pienācīgi klāt. Ja ir kāda īpaši sarūsējusi vieta, kura jānomaina vai jāuzmetina ielāps, arī to, protams, varam izdarīt.

Pretkorozijas apstrade 1

Tā, lūk izskatās klasiska Latvijas Republikas pilsoņa auto apakša pēc dubļu notīrīšanas.

Pretkorozijas apstrade 2

Pirmkārt- tā ir rūpīgi jānotīra no rūsas paliekām.

Pretkorozijas apstrade 3

Tad, ja nepieciešams (un parasti IR nepieciešams) jāuzliek daži ielāpi tajās vietās, kur metāls ir sarūsējis pilnībā tā, ka veidojas caurumi.

Pretkorozijas apstrade 4

Pēc tam viss ir pienācīgi jānogruntē ar speciālu pretrūsas grunti.

Pretkorozijas apstrade 5

Pēc tam atliek nopūst apakšu ar speciālu pret akmeņiem, temperatūras svārstībām un rūsu izturīgu biezu krāsai līdzīgu preperātu un lieta darīta!

Pretkorozijas apstrade 6

Un tā izskatās visa auto apakša pēc apstrādes.

Izlasīt visu par kvalitatīvu pretkorozijas apstrādes tehnoloģiju variet šajā lapā, tur arī variet apskatīties video un vairāk foto un detalizētu cenu aprakstu kvalitatīvai pretkorozijas apstrādei: SPIED ŠEIT (saite atvērsies jaunā logā) :http://www.autospeci.lv/products-page/pretrusas-apstrade-cenas/pretrusas-pretkorozijas-apstrade-cenas/