Skip to content

Auto rezerves daļas un akumulatori, lētāk kā citur! Labi autoservisa meistari Rīgā!

Laipni lūdzam SIA Igrek R auto rezerves daļu veikala un autoservisa mājas lapā!

Mūsu uzņēmums piekopj zemo cenu politiku un piedāvā auto rezerves daļas, riepas, un akumulatorus jau divdesmit gadus, kā arī nodrošina kvalitatīvus autoservisa pakalpojumus.

Te būs video, kā viegli lietot mūsu auto rezerves daļu un akumulatoru katalogu:

Auto rezerves daļas sarakstā būs izvietotas alfabētiskā secībā– amortizators būs saraksta sākumā, sajūgs kaut kur pa vidu un zobsiksna beigās.

Vienkārši, vai ne?

 

Ja nevēlaties neko īpaši meklēt online, vienkārši piezvaniet uz mūsu veikalu vai servisu, un tur jums speciālisti visu mīļi un ātri atbildēs par cenām. Telefonu numuri sadaļā “Kontakti”.

Online auto rezerves daļu un akumulatoru interneta katalogs, ar bildēm un cenām, kā meklēt, apraksts šeit: http://www.yr.lv/auto-rezerves-dalas-interneta-ka-meklet/ (raksts atvērsies jaunā logā).

Ar autoservisā veicamo darbu sarakstu variet iepazīties šajā rakstā: http://www.yr.lv/autoserviss-2/ (raksts atvērsies jaunā logā).

Zemo cenu akcija akumulatoriem ar vecā akumulatora nodošanu: http://www.yr.lv/auto-akumulatori/ (raksts atvērsies jaunā logā) Akumulatoru katalogs, ar bildēm un cenām, lapas labajā pusē > (mobilajā lapas versijā tas atrodas lapas apakšā).

Par mūsu auto rezerves daļu tirdzniecības filozofiju variet izlasīt šajā rakstā: http://www.yr.lv/auto-rezerves-dalas/ (raksts atvērsies jaunā logā).

 

Ja negribas neko daudz lasīt vai meklēt, bet steidzami vajag iegādāties kādu rezerves daļu vai akumulatoru savai automašīnai, vai arī pierakstīties uz servisu, ņemiet rokā telefonu un vienkārši zvaniet:

Veikala telefoni: 67272626, 67290447, mobilais 28870004 mobilais 288 000 60. Adrese- Matīsa ielā 123 (tas ir Matīsa/ Vagonu ielu strūris, tieši pretī Russo- Balt piekabju veikalam).

Ja interesē pierakstīties uz autoservisu vai uzzināt kāda remonta darba cenu (metināšana, bremžu sistēmas remonti, gultņu un amortizatoru nomaiņa, un viss kas cits), lūgums zvanīt pa tiešo uz mūsu auto servisu- 67595020, mobilais 28870001. Serviss atrodas Aizvaru ielā 31, Pļavniekos. (Tā ir neliela ieliņa, braucot no centra pa Deglava ielu, 100 metrus pirms Dārzciema ielas, pa labi. Pieminekļu tirdzniecības kiosku uz Deglava ielas ziniet? Nu, re- tieši pirms pieminekļiem jāgriež iekšā pa labi, un pēc 20 metriem pa labai rokai būs mūsu autoserviss!)

KARTE, KĀ ATRAST, ŠEIThttp://www.yr.lv/kontakti/