Skip to content

Sailentbloki un bukses

Kā jau jebkurš sevi cienošs auto rezerves daļu tirdzniecības uzņēmums, arī Igrek R uzglabā savā noliktavā dažādu ražotāju dzelzs-gumijas izstrādājumus, kurus sauc par sailentblokiem un tikai gumijas, kurus attiecīgi sauc par buksēm. Igrek R piedāvā mūsu valsts iedzīvotājiem iegādāties tādu ražotāju kā “Elastmetall”, “Boge”, “Febi”, “Lemforder”, “Meyle” un vēl dažu citu ražotāju sailentblokus un bukses, kur varbūt arī nekas sakarīgs nav uzrakstīts virsū, bet tie ir īpaši sakarīgi savas cenas ziņā. Tā teikt, izvēle ir pašu pircēju rokās.

Te būtu lietderīgi piebilst, ka mūsu servisā ir visi nepieciešamie instrumenti, izvilcēji, ievilcēji, iepresētāji, uzkarsētāji un viss pārējais, kas mūsu uzņēmuma prasmīgo meistaru rokās nodrošina ātru un galvenais-kvalitatīvu šo izstrādājumu nomaiņu.

sailentbloki un bukses kopa

Mēs piedāvājam iegādāties dotās rezerves daļas tādām auto markām kā Audi,VW (Volkswagen), Opel, Ford, BMW, Toyota, Nissan, Fiat, Peugeot, Saab, Volvo, Mitsubishi, Mazda, Renault, Chrysler, Dodge, Subaru, Kia, MB (Mercedes-Benz), Honda, Citroen un citu ražotāju automašīnām.