Skip to content

Bremžu kluči

Mūsu veikalā var iegādāties gan ekonomiskās klases bremžu klučus, gan arī tādus, kuri spēs apstādināt jūsu auto pirms gājēju pārejas pat pēc vairākām biežām sportiska stila bremzēšanas reizēm.

Protams, ka labāk bremzē mīkstas “kolodkas”, bet tās gan ātrāk nodilst, gan arī reizēm mēdz čīkstēt. Čīkstēšana gan ir grūti prognozējama lieta un tā ražotāja bremžu kluči, kuri vienas markas automašīnai nečīkst, citai var čīkstēt kā negudri. Te gan varam piebilst, ka visus vadošos bremžu kluču ražotājus mēs esam testējuši uz izplatītākajām transporta līdzekļu markām un mums ir liela pieredze šajā jomā. Ak, jā, un vēl! Mīkstākās un bremzējošākās “kolodkas” parasti maksā dārgāk…toties tās nedeldē bremžu diskus…tā kā bremžu kluči ir nevis koks ar diviem, bet gan n-tajiem galiem.

Pie mums var iegādāties un uzstādīt tādu ražotāju kā “QH”, “Lemforder”, “Ferodo”, “FTH”, “AP Lockheed”, “Simmer”, “ATE”, “Lucas”, “Siffert”, “Meyle” …ai, šim sarakstam laikam nekad nebūs beigu!

Bremzu sistema

 

Vēl par bremžu kluču ražotājiem un mūsu domas par tiem vairākkārtēju un ilggadīgu testu rezultātā variet aplūkot sadaļā “Auto rezerves daļas”, vai arī piezvanot uz mūsu veikalu