Skip to content

Sailentbloki un bukses

Sailentbloki un bukses

Kā jau jebkurš sevi cienošs auto rezerves daļu tirdzniecības uzņēmums, arī Igrek R uzglabā savā noliktavā dažādu ražotāju dzelzs-gumijas izstrādājumus, kurus sauc par sailentblokiem un tikai gumijas, kurus attiecīgi sauc par buksēm. Igrek R piedāvā mūsu valsts iedzīvotājiem iegādāties tādu ražotāju kā “Elastmetall”, “Boge”, “Febi”, “Lemforder”, “Meyle” un vēl dažu citu ražotāju sailentblokus un bukses, kur varbūt arī nekas sakarīgs nav uzrakstīts virsū, bet tie ir īpaši sakarīgi savas cenas ziņā. Tā teikt, izvēle ir pašu pircēju rokās.

Te būtu lietderīgi piebilst, ka mūsu servisā ir visi nepieciešamie instrumenti, izvilcēji, ievilcēji, iepresētāji, uzkarsētāji un viss pārējais, kas mūsu uzņēmuma prasmīgo meistaru rokās nodrošina ātru un galvenais-kvalitatīvu šo izstrādājumu nomaiņu.

sailentbloki un bukses kopa

Mēs piedāvājam iegādāties dotās rezerves daļas tādām auto markām kā Audi,VW (Volkswagen), Opel, Ford, BMW, Toyota, Nissan, Fiat, Peugeot, Saab, Volvo, Mitsubishi, Mazda, Renault, Chrysler, Dodge, Subaru, Kia, MB (Mercedes-Benz), Honda, Citroen un citu ražotāju automašīnām.

Sailentbloki un bukses japāņu auto

Kamēr mūsu mājaslapa ir pārejas stadijā no vecās un jauno, te būs ievadīti tikai daži akumulatori, amortizatori, gultnīši u.c.- tas notiek diezgan lēnām, jo strādājam. Ja interesē konkrēts akumulators vai kāda auto rezerves daļa, lūgums zvanīt pa tiešo uz veikalu- telefonu numuri ir šādi: Veikala telefoni: 67272626, 67290447, mobilais 28870004 mobilais 288 000 60.