Skip to content

Fotostudija

Fotostudija

Fotostudija par zemāko cenu Rīgā! Tikai 6 Eur!!!

Fotostudijas īre (noma).

Lieliskā portreti.lv fotostudija atrodas tieši blakus mūsu servisam, privātmājā.

Fotostudija ir 9 metrus gara, pilnīgi pietiekams attālums, lai varētu atkāpties tik tālu, ka var fotogrāfēt cilvēku grupu ar 70-200 objektīvu, ja runa ir par pilnā kadra fotoaparātu.

2009 gadā tika padziļināta grīda, lai griestu augstums būtu 3,5 metri, kas dod iespēju fotostudijā fotogrāfēt “lēkājošās” bildes un basketbola komandas cilvēkus.

Fotostudija ir aprīkota ar 10 jaudīgām profesionālajām augstas kvalitātes “Aurora” firmas zibspuldzēm, kuras ir sevi parādījušas kā visprecīzākās gan gaismas baltuma, gan jaudas ziņā. Nekad nebūs tā, ka vienas zibspuldzes gaisma izskatās baltāka, citas zilāka un vēl citas dzeltenāka. Tāpat nebūs arī pārsteigumi ar jaudas precīzu atbilstību uzstādījumiem.

Vēl fotostudijā no gaismu ierobežojošajā un virzošajām ierīcēm ir pieejami softboksi, bjūtī diši, fresneļa lēca, dažādi citi reflektori, gēla krāsu filtri, gobos projektora lēcu sistēma ar gobos zīmējumiem.

Fotostudijā ir pelēks drēbes fons, kurš ir viegli elektriski satinams. Tad atklājas melna spīdīga epoksīda pārklājuma grīda ar stūra izliekumu fonam.

Papildus variet lietot arī balto un melno fonu, kurus var iekrāsot jebkādā krāsā ar gēla filtriem.

Fotostudijas adrese ir tāda pat kā mūsu autoservisam- Rīgā, Aizvaru ielā 31.

Foto studijas mājaslapa ir http://www.portreti.lv/ Tur atrodams arī foto studijas brīvo laiku kalendārs, interjera bildes, apskatāmi rekvizīti, kādi pieejami fotostudijā uz vietas- dūmu mašīna, krēsli, apģērbi, plānie puscaurspīdīgie “zīda” paltraki utt.

Pieraksts uz fotostudiju pa tālruni 29510016.

Fotostudijas darba laiks 9:00- 22:00.

Fotostudija
5 (100%) 1 vote