Skip to content

Bremžu kluči

Bremžu kluči Audi A4

Audi A4 (B5) no 11.94-09.01. priekšējie bremžu kluči pēc Ferodo koda bez nodiluma devēju FDB1289 = FDB775, ar nodiluma devēju FDB1451. Šie bremžu kluči der visiem 4 cilindru motoriem – gan benzīna, gan dīzeļa.

Uz vietas veikalā ir nopērkami ekonomiskās klases kluči BRP. Šie kluči ir vieni no populārākajiem uz Audi A4, kas tiek pirkti mūsu veikalā to lētās cenas dēļ. Bremžu kluči BRP ir cietāki par vidējās un “premium” klases klases klučiem Remsa vai Ferodo, tas nozīmē, ka tie dils lēnāk, bet diskus skrāpēs vairāk. Nav novērota arī šo bremžu kluču čīkstēšana, kas patiesībā ir atkarīga ne tikai no bremžu kluča, jo tā ir rezonanse starp bremžu kluci un disku. BRP bremžu kluču izcelsmes valsts nav atrodama, jo tos pako vācu vairumtirdzniecības uzņēmums, kurš nepublicē no kādām valstīm iepērk rezerves daļas. Protams tas nebūs pašas augstākās kvalitātes produkts.

Bremzu kluci prieksejie BRP FDB1289 bez nodiluma devēja BRP cena 15.00 Eur

Bremzu kluci prieksejie BRP FDB1451 ar nodiluma devēju BRP cena 17.00 Eur

Vidējās klases kluči Remsa un Icer. Ražojusi šos bremžu klučus ir Spānija, varbūt kādam ir aizspriedumi pret šo valsti, bet jāsaka , ka nevajadzētu būt nekādām pretenzijām pret šo produktu kvalitāti. Pēc struktūras mīkstāki, nečīkst un ar labām bremzēšanas īpašībām. Šiem bremžu klučiem būs vidēja cietība, kas nozīmē to, ka tie nenodils ļoti ātri, bet vienlaicīgi arī saglabās savas bremzēšanas īpašības augstākās temperatūras (labāk bremzēs pie dinamiskākas braukšanas). Sportiskas braukšanas cienītājiem, kuri pakļauj savu auto lielākām pārslodzēm, iesakām izvēlēties “premium” klases bremžu klučus, kuri dils gan ļoti ātri, bet saglabās savas bremzēšanas īpašības pie ļoti augstām temperatūrām. Jāsaka gan, ka sporta automašīnām nav nekā kopīga ar ielas auto bremžu sistēmu. Sporta mašīnas tiek aprīkotas ar speciāla materiāla perforētiem bremžu diskiem un lielākiem suportiem ar bremžu klučiem, kuru darba virsma ir krietni lielāka par standarta auto bremžu kluču virsmu. Gan vidējās , gan “premium” klases bremžu kluči ir nopērkami uz vietas veikalā. Mūsu servisa meistari visbiežāk izvēlas likt spāņu Remsa bremžu klučus, jo tiem ir ļoti laba cenas un kvalitātes attiecība.

Bremzu kluci prieksejie REMSA 063110 FDB1289 Remsa cena 22.00 Eur

Bremzu kluci prieksejie ICER FDB1289 Icer cena 29.00 Eur

 

Pie mums arī var iegādāties augstākās, “premium” klases klučus kā Ferodo Premium, ATE, Textar, Brembo.

Audi ar lielākiem dzinējiem un quattro, priekšējie bremžu kluči pēc Ferodo koda ir FDB1167 bez nodiluma devēja un FDB1323 ar nodiluma devēju. Uz vietas veikalā var nopirkt BRP un Remsa bremžu klučus. Augstākas klases un kvalitātes ražotāju kluču ir iespējams pasūtīt 1 stundas laikā. Kā redzams attēlā, šie bremžu kluči jau ir ar lielāku darba virsmu, par cik dzinējs ir smagāks un jaudīgāks. Ir nopērkami arī augstākās klases bremžu kluči, kā Ferodo Premium, ATE, Textar, Brembo. Vēlams iepriekš sazvanīties ar mūsu speciālistiem, kuri Jums ieteiks labākos bremžu klučus tieši Jūsu braukšanas stilam.

Bremzu kluci prieksejie BRP FDB1167 BRP cena 18.00 Eur

Ar nodiluma devēju:

Bremzu kluci prieksejie BRP FDB1323 BRP cena 17.00 Eur

Bremzu kluci prieksejie REMSA FDB1323Remsa cena 28.00 Eur.

 

Aizmugurējie bremžu kluči ir divi varianti, savstarpēji viņi nav aizvietojami. Viens variants der automašīnām no 08.97. pēc Ferodo koda FDB541 = FDB1788 = FDB1083. Lai gan aizmugurējie bremžu kluči tiek pakļauti mazākām berzēm un temperatūrām kā priekšējie, to izvēle ir ne mazāk svarīga. Atgādinām, ka uz vietas veikalā mēs turam gan ekonomiskās klases bremžu klučus BRP, gan mazliet augstākas kvalitātes bremžu klučus ielas braukšanai, piemēram Remsa, Icer, TRW, Ferodo SL. Ir arī augstākās klases bremžu kluči, kā Ferodo Primier, Textar, Brembo, ATE, utt. Šeit atkal ieteiktu Jums izvēlēties bremžu klučus, atkarībā no Jūsu braukšanas stila. Jo sportiskāks braukšanas stils, jo dārgākus bremžu klučus jāizvēlas.

BRP cena 12.00 Eur.

Bremzu kluci aizmugurejie REMSA 026310 FDB541 Remsa cena 23.00 Eur

Otrs variants der automašīnām līdz 07.97. pēc Ferodo koda FDB222.

Bremzu kluci aizmugurejie BRP FDB222 LP451 BRP cena 12.00 Eur

 

Bremzu kluci aizmugurejie REMSA 013500 FDB222 Remsa cena 20.00 Eur

Iesakām sazināties ar mūsu speciālistiem pirms detaļu iegādes, un saņemt konsultāciju. Ieteiksim izvēlēties Jums piemērotāko ražotāju produktus.

Mūsu servisā arī variet nomainīt bremžu klučus, meistari ne tikai mehāniski nomainīs vecos pret jaunajiem klučiem, bet arī iztīrīs un sasmērēs bremžu suportu, lai novērstu ķīlēšanu. Ja nepieciešams nomainīsim arī suporta gumijas manžetes, suporta virzuļus, bojājuma gadijumā. Servisa adresi un telefonus varat skatīt šeit: http://www.yr.lv/kontakti/

Ja ir vēlēšanās uzzināt un redzēt kā maina bremžu klučus, tad spiediet uz šo linku un redzēsiet, kā to dara mūsu meistari -> http://www.yr.lv/autoserviss_bremzu_klucu_nomaina/

 

Bremžu kluči

Mūsu veikalā var iegādāties gan ekonomiskās klases bremžu klučus, gan arī tādus, kuri spēs apstādināt jūsu auto pirms gājēju pārejas pat pēc vairākām biežām sportiska stila bremzēšanas reizēm.

Protams, ka labāk bremzē mīkstas “kolodkas”, bet tās gan ātrāk nodilst, gan arī reizēm mēdz čīkstēt. Čīkstēšana gan ir grūti prognozējama lieta un tā ražotāja bremžu kluči, kuri vienas markas automašīnai nečīkst, citai var čīkstēt kā negudri. Te gan varam piebilst, ka visus vadošos bremžu kluču ražotājus mēs esam testējuši uz izplatītākajām transporta līdzekļu markām un mums ir liela pieredze šajā jomā. Ak, jā, un vēl! Mīkstākās un bremzējošākās “kolodkas” parasti maksā dārgāk…toties tās nedeldē bremžu diskus…tā kā bremžu kluči ir nevis koks ar diviem, bet gan n-tajiem galiem.

Pie mums var iegādāties un uzstādīt tādu ražotāju kā “QH”, “Lemforder”, “Ferodo”, “FTH”, “AP Lockheed”, “Simmer”, “ATE”, “Lucas”, “Siffert”, “Meyle” …ai, šim sarakstam laikam nekad nebūs beigu!

Bremzu sistema

 

Vēl par bremžu kluču ražotājiem un mūsu domas par tiem vairākkārtēju un ilggadīgu testu rezultātā variet aplūkot sadaļā “Auto rezerves daļas”, vai arī piezvanot uz mūsu veikalu

Bremžu kluči

Bremžu kluči (bremžu uzlikas) pie mums pieejami ļoti plašā izvēlē, paši esam importētāju, tāpēc varam piedāvāt cenas “no pirmajām rokām”. Bremžu kluči (bremžu uzlikas) ir dažādu ražotāju- Ferodo, Icer, BRP, Textar u.c. Šeit izvietots bremžu kluču piemērs tikai uz dažām automašīnām. Ja interesē bremžu kluči uz kādu citu auto marku, lūdzam zvanīt pa tālruni 67290447 Mūsu noliktava ir pilna ar bremžu klučiem, kā arī pārdošanā ir bremžu diski, bremžu suporti, bremžu suportu remkomplekti.

Mūsu servisā izdevīgi un kvalitatīvi var nomainīt gan bremžu klučus, gan citas auto rezerves daļas.

 

1 Bremzu kluci FDB541 BRPAudi 80/A4/A6 91g.-

Bremžu kluči

Aizm. tilts

Ražotājs: BRP

6.50 Eur

 

 

2 Bremzu kluci FDB541 ICERAudi 80/A4/A6 91g.-

Bremžu kluči

Aizm. tilts

Ražotājs: Icer

16 Eur

 

 

3 Bremzu kluci FDB1323 BRPAudi A4/A6 97-03g.

VW Passat/Golf 97-03g.

Bremžu kluči

Priekš. tilts

Ražotājs: BRP

13 Eur

 

4 Bremzu kluci FDB1323 REMSAAudi A4/A6 97-03g.

VW Passat/Golf 97-03g.

Bremžu kluči

Priekš. tilts

Ražotājs: Remsa

23 Eur

 

5 Bremzu kluci FDB1073 BRPBMW E39/E46

Bremžu kluči

Priekš. tilts

Ražotājs: BRP

12 Eur

 

 

6 Bremzu kluci FDB1073 ICERBMW E39/E46

Bremžu kluči

Priekš. tilts

Ražotājs: Icer

22 Eur

 

 

7 Bremzu kluci FDB1075 BRPBMW E39

Bremžu kluči

Aizm. tilts

Ražotājs: BRP

9 Eur