Skip to content

Bremžu diski

Bremžu diski Audi A4

Uz vietas veikalā ir nopērkami gan ekonomiskās klases diski BRP, Delphi, ABE, gan “premium” klases bremžu diski Brembo, Textar, Ferodo, TRW u.c. Protams šeit darbojas tas pats likums, kas bremžu klučiem (http://www.yr.lv/auto_rezerves_dalas_bremzu_kluci/) – jo lielāki braukšanas ātrumi, jo dārgākus bremžu diskus jāizvēlas. Principā, parasta braucēja ikdienā, Jūs nejutīsiet atšķirību starp dārgajiem un lētajiem bremžu diskiem. Atšķirība ir izjūtama braucot ekstrēmākos apstākļos, kur bremzes tiek karsētas līdz lielām temperatūrām.

Kas jāzin pirms mainīt bremžu diskus?

1. Bremžu diskus jāmaina pārī, uz vienas ass jānomaina abus bremžu diskus, kas nodrošinās vienmērīgu bremzēšanu un izslēgs iespēju, ka automašīnu bremzēšanas brīdī sāk “vilkt” uz vienu pusi.

2. Mainot bremžu diskus vienmēr ir jānomaina arī bremžu kluči, kaut vai tie pēc Jūsu domām ir vēl “labi”. Bremžu kluču virsma nedilst vienmērīgi, tā ir pietrinusies Jūsu automašīnas vecajam bremžu diskam un palikusi reljefaina. Uzmanīgi pavērojiet gan savu veco disku, gan vecos bremžu klučus, redzēsiet cik nevienmērīgi tie ir diluši. Līdz ar to uzliekot jaunos diskus un atstājot vecos klučus, Jūs sabojāsiet jaunos bremžu diskus un padarīsiet bremzēšanu daudz neefektīvāku.

3. Izvēlaties atbilstošas kvalitātes bremžu diskus Jūsu braukšanai. Jo lielāki ātrumi, jo kvalitatīvākus bremžu diskus jāiegādājas. Tieši tas pats ir ar bremžu klučiem (http://www.yr.lv/bremzu-kluci-audi-a4/). Mūsu veikalā speciālisti Jums palīdzēs izvēlēties atbilstošus bremžu diskus Jūsu auto, kā arī ieteiks ražotāju, kas būtu Jums piemērotākais. Mūsu adrese – http://www.yr.lv/kontakti/

Ja mēs izveidotu mūsu veikalā pirktāko bremžu disku “top 5”, tas izskatītos šādi:

1. BRP (Vācu pakotājs) normāla kvalitāte, zema cena.

2. Delphi (Angļu pakotājs) laba kvalitāte, laba cena.

3. TRW (Federal Mogul koncerns) Laba kvalitāte, normāla cena.

4. Brembo (Itālija) teicama kvalitāte, atbilstoša cena.

5. Ferodo (Itālija) Laba kvalitāte, laba cena.

 

Audi A4 (B5) no 11.94-09.01. priekšējie bremžu diski var būt dažādi varianti, atšķiras pēc diametra un vai ir ventilējami vai pilnīgi. Textar, Brembo, Ferodo, TRW, Car, Zimmermann, Delphi, BRP u.c.

Bremžu disks priekšējie:

– ventilējams, diam. 280 mm, 5 caurumi BG3198 (BRP) cena 17.00 Eur / gab.
– neventilējams, diam. 288 mm, 5 caurumi BG2749 (BRP) cena 24.00 Eur / gab.
– neventilējams, diam. 280 mm, 5 caurumi BG2987 (BRP) cena 22.00 Eur / gab.

Bremzu disko kopa

Bremžu disks aizmugurējie:
– līdz 12.96. neventilējams, diam. 245 mm, 5 caurumi BG3030 (BRP) cena 20.00 Eur /gab.
– no 01.97. neventilējams, diam. 245 mm, 5 caurumi Delphi BG3381 cena 45.00 Eur / kpl.

 

Bremžu diskus un bremžu klučus ir iespēja nomainīt mūsu autoservisā, kontakti: http://www.yr.lv/kontakti/