Skip to content

akumulators priekš chrysler voyager

Akumulators priekš Chrysler Voyager lietots.

Akumulators priekš Chrysler Voyager lietots.

Akumulators priekš Chrysler Voyager lietots. Akumulators Exide Orbital Start AGM 50Ah 800A kreisais pluss, lietots.

Šis AGM tipa akumulators priekš Chrysler Voyager ir mazlietots labā stāvoklī un pārbaudīts. Akumulatora cena 67.00 Eur. Jauns tāds akumulators maksā 164.00 Eur. To var apskatīt šeit: http://www.autospeci.lv/products-page/akumulatori-auto/akumulators-prieks-chrysler-voyager/ (saite atvērsies jaunā logā). Chrysler Voyager ir speciālas konstrukcijas AGM akumulators, neliela izmēra, bet ar ļoti lielu palaides strāvu. Chrysler Voyager nav īsti labi piemēroti parastie akumulatori, kaut gan daudzi tādus uzstāda 74Ah un 77Ah, bet tādi ilgi nekalpo, jo šādiem akumulatoriem ir pārāk maza palaides strāva. Chrysler Voyager ir paredzēts AGM tipa akumulators ar 750-1000A palaides strāvu.

akumulators prieks chrysler voyager

 

Akumulators priekš Chrysler Voyager ir lietots, bet labs! Ir pārbaudīts un palaides strāva ir 900A, kas pilnībā atbilst jauna akumulatora parametriem!

Uz lietotu akumulatoru priekš Chrysler Voyager dodam 1 nedēļas garantiju.

Ja akumulators Jums nepatiks, tad nedēļas laikā variet nest atpakaļ un paņemsim to atpakaļ bez jebkādiem jautājumiem.

Pie mums ir pieejami arī jauni AGM akumulatori Deta, Exide, 70Ah, 80Ah, 95Ah. Visiem akumulatoriem ir garantija. AGM ir labākie akumulatori priekš auto ar START-STOP funkciju vai auto kas aprīkoti ar daudz elektroniskām funkcijām.

Pilnībā precīzi pārliecināties par to, vai akumulators derēs, var mūsu veikalā, pēc kataloga. Lai pārliecinātos par to, variet zvanīt uz mūsu akumulatoru veikalu pa tālr. 288 000 60. Vai piebraukt uz vietas, Matīsa ielā 123. Darba laiks 9:00- 18:00, sestdienās 9:00- 15:00, svētdien brīvs. Kā mūs atrast, adrese, telefoni, karte šeit: http://www.autospeci.lv/autoserviss-auto-veikals/ (saite atvērsies jaunā logā).

Piedāvājam veikt strāvas noplūdes pārbaudi mūsu servisā Aizvaru ielā 31 http://www.autospeci.lv/autoserviss-auto-remonts/ (saite atvērsies jaunā logā).

Pilns akumulatoru katalogs, kādi mums ir uz vietas atrodams šeit: www.autospeci.lv/products-page/akumulatori-auto/ (saite atvērsies jaunā logā).