Skip to content

Auto rezerves daļas internetā- kā meklēt?

Tā kā vairums cilvēku nemāk rīkoties ar visai sarežģītajiem profesionālajiem auto rezerves daļu katalogiem, esam radījuši speciālu atvieglotu interneta auto rezerves daļu, riepu un akumulatoru meklēšanas katalogu.

—-

Tomēr vispirms mūsu telefoni, ja jums negribas pašiem neko meklēt nekādos katalogos, bet iegūt pilnīgu info vienā mirklī: 28800060, 28870004, 67272626, 67290447.

—-

Tomēr, ja gribas visu darīt pašiem, turpinām:

AUTO REZEREVES DAĻAS PĒC AUTO MODEĻIEM: SPIED ŠEIT! 

Mūsu auto rezerves daļu katalogs internetā, kā to lietot:

Kā to lietot? Skatieties, lapas labajā pusē, sadaļās “Auto rezerves daļas pēc auto modeļiem” ir automašīnu ražotāju nosaukumi. Piemēram, “OPEL”, “BMW”, Audi”. Jums vienkārši jāuzkliko uz jūsu auto ražotāja nosaukuma, un tad parādīsies logs ar konkrētiem modeļiem, kādus šis auto ražotājs ir izgatavojis. Tālāk, atrodiet savu modeli un noklikojiet uz tā! Tas arī viss, tik vienkārši!

auto-rezerves-dalas-yr

Pēc tam atliek tikai izvēlēties savu konkrēto auto modeli zem auto ražotāja: piemēram, nospiest uz “AUTO REZERVES DAĻAS OPEL” un izvelēties OPEL CORSA C 00- 06. “00- 06” nozīmē izlaiduma gadi 2000- 2006.

(Ja skatat lapu no mobilā telefona, tad mobilajā lapas versijā auto modeļu saraksti, kā arī akumulatoru katalogs atrodas lapas apakšpusē).

Sekojoši atvērsies POPULĀRĀKO auto rezerves daļu saraksts šai jūsu mašīnai un modelim, ar bildēm un cenām. Pieminētas var būt dažādu ražotāju cenas, piemēram: Amortizators priekšējais: Cena 35,00 Eur (Sachs) Cena 22,00 Eur (Robusto).

Auto rezerves daļas sarakstā būs izvietotas alfabētiskā secībā– amortizators būs saraksta sākumā, sajūgs kaut kur pa vidu un zobsiksna beigās.

Vienkārši, vai ne?

Šajā sarakstā ir iekļautas tikai populārākās rezerves daļas. Tas nozīmē, ka ja interesē kāda retāk vajadzīga detaļa, piemēram, kāda truba motorā, kura iet uz filtru, teiksim, tad jums jāzvana uz mūsu auto rezerves daļu veikalu- noliktavu un jājautā operatoram, lai viņš apskatās šo detaļu profesionālajā auto rezerves daļu katalogā un, attiecīgi, arī uzzināsiet šīs detaļas pieejamību uz vietas un tās cenu!

 

Veikala telefoni: 67272626, 67290447, mobilais 28870004 mobilais 288 000 60. Adrese- Matīsa ielā 123 (tas ir Matīsa/ Vagonu ielu strūris, tieši pretī Russo- Balt piekabju veikalam).

Ja interesē pierakstīties uz autoservisu vai uzzināt kāda remonta darba cenu (metināšana, bremžu sistēmas remonti, gultņu un amortizatoru nomaiņa, un viss kas cits), lūgums zvanīt pa tiešo uz mūsu auto servisu- 67595020, mobilais 28870001. Serviss atrodas Aizvaru ielā 31, Pļavniekos. (Tā ir neliela ieliņa, braucot no centra pa Deglava ielu, 100 metrus pirms Dārzciema ielas, pa labi. Pieminekļu tirdzniecības kiosku uz Deglava ielas ziniet? Nu, re- tieši pirms pieminekļiem jāgriež iekšā pa labi, un pēc 20 metriem pa labai rokai būs mūsu autoserviss!)