Skip to content

Akumulators Sznajder 74Ah 680A. AKCIJA!!! Cena (nododot veco akumulatoru) 83,00 Eur

Akumulatora tehniskā specifikācija:

Akumulators Sznajder Plus Calcium jauda 74AH starta strāva 680A (En). Izmēri: garums 278mm dziļums 175mm augstums 190mm. Polaritāte: -/+ .

Akumulatora pielietojums:

Akumulatoru uzstāda eiropas automašīnām gan benzīna, gan dīzeļa dzinējiem līdz 2,5 dzinēja tilpumam (dīzeļiem). Akumulators bieži sastopams arī uz japānā ražotajām automašīnām ar dīzeļdzinējiem (piemēram Mazda 626 2,0 D).

Akumulatora priekšrocības:

Akumulatoru sērijai Sznajder Plus Calcium ir vairākas priekšrocības. Tas ir ekonomiskās klases akumulators ar ļoti samērīgu cenu. Pārsvarā tam ir neapkalpojamais korpuss (bez korķiem), tas neprasa īpašu apkopi un papildus uzmanību atšķirībā no apkalpojamajiem akumulatoriem. Dubultais vāks nodrošina elektrolīta uzkrāšanos kondensāta veidā un ieplūšanu atpakaļ korpusā, līdz ar to nav nepieciešams kontrolēt elektrolīta līmeni akumulatorā. Sznajder ir Poļu ražotājs, kurš Latvijas tirgū ienācis jau kādus 15 gadus atpakaļ. Tātad tā nav rūpnīca viendienīte, kas saražo partiju ar lētiem nekvalitatīviem akumulatoriem un pazūd. Protams Sznajder kvalitāti nevar salīdzināt ar tādiem akumulatoriem kā Deta vai Tudor, bet savā cenu segmentā tas ir viens no kvalitatīvākajiem akumulatoriem.

Akumulatora ekspluatācijas noteikumi:

Pirmkārt, izvēloties akumulatoru jāpārliecinās vai tas atbilst Jūsu automašīnas ražotāju prasībām (to Jums palīdzēs izdarīt mūsu speciālisti veikalā). Nedrīkstētu izvēlēties ne par lielas, ne par mazas jaudas akumulatoru, kāds paredzēts jūsu auto. Ja startera strāva pārsniegs akumulatora strāvu, tas veicinās akumulatora ātru nolietošanos. Ja akumulatora strāva būs lielāka kā startera strāva, tas var veicināt gan automašīnas , gan akumulatora bojājumus.

Otrkārt, jāpārliecinās vai automašīnai nav elektrosistēmas bojājumi. Jāpārbauda gan akumulatora lādēšana, gan arī strāvas noplūde.

Treškārt, nedrīkst pieļaut, ekspluatācijas laikā, akumulatora izlādēšanos vairāk kā 30% (zem 12,4V). Ja nepieciešams, akumulatoru papildus jālādē ar lādēšanas iekārtu. Īpaši uzmanīgiem jābūt ziemas laikā, jo zaudējot blīvumu, elektrolīts sasalst, kas savukārt var izraisīt akumulatora neatgriezeniskus mehāniskus bojājumus.

Ekspluatācijas noteikumi ir sīkāk aprakstīti garantijas talonā, kas tiek izsniegts kopā ar akumulatoru.

Akumulatora Sznajder 74Ah 680A cena 89.00 Eur. Nododot veco akumulatoru, 83,00 Eur.

Akumulatora analogi:

http://www.yr.lv/akumulators-deta-senator-77ah-cena/

http://www.yr.lv/akumulators-agm-deta-70ah-cena/

http://www.yr.lv/akumulators-delta-74ah-cena/

Sznajder_plus_74Ah_680Aen

Iesakām aplūkot arī līdzīgus akumulatorus:

Akumulators Deta 77Ah 760A

Akumulators AD 77Ah 780A

Akumulators Bi-Force 75Ah 700A

Akumulators Deta 74Ah 680A

Akumulators Tudor 74Ah 680A

Akumulators Sznajder 74Ah 680A kreisais plus

Akumulators Wertteile 74Ah 680A

Akumulators Deta AGM 70Ah 760A