Skip to content

Akumulators Sznajder 45Ah 340A Rev. AKCIJA!!! Cena (nododot veco akumulatoru) 48,00 Eur

Akumulatora tehniskie parametri:

Akumulators Sznajder Plus 45Ah 340A 12V, šaurais ar universālajām klemmēm (gan tievās gan platās), garums 238, dziļums 129, augstums 227, polaritāte: +/- Cena 52.00 Eur (nododot veco akumulatoru) 48,00 Eur.

Garantija 2 gadi.

Akumulatora priekšrocības:

Akumulatoru sērijai Sznajder Plus ir vairākas priekšrocības. Tas ir ekonomiskās klases akumulators ar ļoti samērīgu cenu. Sznajder ir Poļu ražotājs, kurš Latvijas tirgū ienācis jau kādus 15 gadus atpakaļ. Tātad tā nav rūpnīca viendienīte, kas saražo partiju ar lētiem nekvalitatīviem akumulatoriem un pazūd. Protams, Sznajder kvalitāti nevar salīdzināt ar tādiem akumulatoriem kā Deta vai Tudor, bet savā cenu segmentā tas ir viens no kvalitatīvākajiem akumulatoriem.

Akumulatora pielietojums:

Akumulatoru uzstāda visbiežāk japānā ražotām automašīnām, pārsvarā ar benzīna dzinēju.

Ekspluatācijas noteikumi akumulatoriem:

Izvēloties akumulatoru jāpārliecinās vai tas atbilst Jūsu automašīnas ražotāju prasībām (to Jums palīdzēs izdarīt mūsu speciālisti veikalā). Nedrīkstētu izvēlēties ne par lielas, ne par mazas jaudas akumulatoru, kāds paredzēts Jūsu auto. Ja startera strāva pārsniegs akumulatora strāvu, tas veicinās akumulatora ātru nolietošanos. Ja akumulatora strāva būs lielāka kā startera strāva, tas var veicināt gan automašīnas , gan akumulatora bojājumus. Jāpārliecinās vai automašīnai nav elektrosistēmas bojājumi. Jāpārbauda gan akumulatora lādēšana, gan arī strāvas noplūde. Nedrīkst pieļaut, ekspluatācijas laikā, akumulatora izlādēšanos vairāk kā 30% (zem 12,4V). Ja nepieciešams, akumulatoru papildus jālādē ar lādēšanas iekārtu. Īpaši uzmanīgiem jābūt ziemas laikā, jo zaudējot blīvumu, elektrolīts sasalst, kas savukārt var izraisīt akumulatora neatgriezeniskus mehāniskus bojājumus. Ekspluatācijas noteikumi ir sīkāk aprakstīti garantijas talonā, kas tiek izsniegts kopā ar akumulatoru.

Cena:

Akumulatora Sznajder 45Ah 340A cena ir 52,00 Eur. Akcijas laikā, nododot veco akumulatoru, saņemsiet vēl papildus atlaidi, atkarībā no nododamā akumulatora svara!

akumulators sznajder 45Ah 340A REV