Skip to content

Akumulators Start Extreme 65Ah 580A. AKCIJA!!! Cena (nododot veco akumulatoru) 50,00 Eur

Akumulatora tehniskā specifikācija:

Akumulators Start Extreme (Monbat grupa), jauda 65AH starta strāva 580A (En). Izmēri: garums 242mm, dziļums 175mm, augstums 175mm. Polaritāte: -/+ . Garantija 2 gadi. Ražotājs: Bulgārija.

Akumulatora pielietojums:

Akumulatoru uzstāda visbiežāk eiropas automašīnām pārsvarā ar benzīna dzinēju līdz 2,0 dzinēja tilpumam. Akumulatoram ir pazemināts augstums 175mm. Parasti japāņu un korejas automašīnām akumulatori ir ar mazliet savādākiem izmēriem, bet tos var aizvietot ar šo akumulatoru bez stiprinājumu pārtaisīšanas.

Akumulatora ekspluatācijas noteikumi:

Izvēloties akumulatoru jāpārliecinās vai tas atbilst Jūsu automašīnas ražotāju prasībām (to Jums palīdzēs izdarīt mūsu speciālisti veikalā). Nedrīkstētu izvēlēties ne par lielas, ne par mazas jaudas akumulatoru, kāds paredzēts Jūsu auto. Ja startera strāva pārsniegs akumulatora strāvu, tas veicinās akumulatora ātru nolietošanos. Ja akumulatora strāva būs lielāka kā startera strāva, tas var veicināt gan automašīnas , gan akumulatora bojājumus. Jāpārliecinās vai automašīnai nav elektrosistēmas bojājumi. Jāpārbauda gan akumulatora lādēšana, gan arī strāvas noplūde. Nedrīkst pieļaut, ekspluatācijas laikā, akumulatora izlādēšanos vairāk kā 30% (zem 12,4V). Ja nepieciešams, akumulatoru papildus jālādē ar lādēšanas iekārtu. Īpaši uzmanīgiem jābūt ziemas laikā, jo zaudējot blīvumu, elektrolīts sasalst, kas savukārt var izraisīt akumulatora neatgriezeniskus mehāniskus bojājumus. Ekspluatācijas noteikumi ir sīkāk aprakstīti garantijas talonā, kas tiek izsniegts kopā ar akumulatoru.

Akumulatora priekšrocības:

Akumulatoru sērijai Start Extreme vislielākā priekšrocība ir cena un jauda. Neteiksim , ka šis akumulators būs kvalitatīvāks par Sznajder akumulatoru, bet cenas ziņā tas noteikti būs lētāks. Izcelsmes valsts ir Bulgārija, reāla rūpnīca, kas dod reālu garantiju.

Cena:

Akumulatora Start Extreme 65Ah 580A cena ir 55,00 Eur. Akcijas laikā, nododot veco akumulatoru, saņemsiet vēl papildus atlaidi, atkarībā no nododamā akumulatora svara!

Akumulators Start Extreme Ultra 65Ah 580A