Skip to content

Akumulators Duracell Advanced 63Ah 600A. AKCIJA!!! Cena (nododot veco akumulatoru) 76,00 Eur

Akumulators Duracell Advanced 63Ah, lēti.

Akumulatora tehniskā specifikācija:

Akumulators Duracell Advanced, jauda 63AH starta strāva 600A (En). Izmēri: garums 242mm, dziļums 175mm, augstums 190mm. Polaritāte: -/+ . Garantija 2 gadi..

Akumulatora pielietojums:

Akumulatoru uzstāda visbiežāk eiropas automašīnām pārsvarā ar benzīna dzinēju līdz 2,0 dzinēja tilpumam. Parasti japāņu un korejas automašīnām akumulatori ir ar mazliet savādākiem izmēriem, bet tos var aizvietot ar šo akumulatoru bez stiprinājumu pārtaisīšanas.

Akumulatora ekspluatācijas noteikumi:

Izvēloties akumulatoru jāpārliecinās vai tas atbilst Jūsu automašīnas ražotāju prasībām (to Jums palīdzēs izdarīt mūsu speciālisti veikalā). Nedrīkstētu izvēlēties ne par lielas, ne par mazas jaudas akumulatoru, kāds paredzēts Jūsu auto. Ja startera strāva pārsniegs akumulatora strāvu, tas veicinās akumulatora ātru nolietošanos. Ja akumulatora strāva būs lielāka kā startera strāva, tas var veicināt gan automašīnas , gan akumulatora bojājumus. Jāpārliecinās vai automašīnai nav elektrosistēmas bojājumi. Jāpārbauda gan akumulatora lādēšana, gan arī strāvas noplūde. Nedrīkst pieļaut, ekspluatācijas laikā, akumulatora izlādēšanos vairāk kā 30% (zem 12,4V). Ja nepieciešams, akumulatoru papildus jālādē ar lādēšanas iekārtu. Īpaši uzmanīgiem jābūt ziemas laikā, jo zaudējot blīvumu, elektrolīts sasalst, kas savukārt var izraisīt akumulatora neatgriezeniskus mehāniskus bojājumus. Ekspluatācijas noteikumi ir sīkāk aprakstīti garantijas talonā, kas tiek izsniegts kopā ar akumulatoru.

Akumulatora priekšrocības:

Akumulatorus Duracell raksturo izturīgums, maksimāls spēks ekstrēmās situācijās un produkta nemitīga attīstība. Modernajiem auto ir ļoti augstas akumulatoru prasības, tāpēc Duracell akumulatori ir radīti, lai sniegtu Tavam auto maksimālo enerģiju un uzticamu startēšanu katru dienu, jebkuros laikapstākļos. Duracell akumulatori iedalās vairākās sērijās – Starter; Advanced; AGM un EFB tipi start-stop auto, kā arī Professional – traktoriem, mikroautobusiem un lauksaimniecības tehnikai. Jau daudzus gadu desmitus kompānija Duracell apgādā visu pasauli ar enerģiju baterijās. Šī pasākuma centrā bija, ir un paliek Duracell simbols – rozā zaķis. Tas piešķir šim zīmolam neatkārtojamu individualitāti un nenogurstoši atgādina, ka Duracell akumulatoru baterijas kalpos garantēti ilgi.

Cena:

Akumulatora Duracell Advanced 63Ah 600A cena ir 81,00 Eur. Akcijas laikā, nododot veco akumulatoru, saņemsiet vēl papildus atlaidi, atkarībā no nododamā akumulatora svara!

Akumulators Duracell Advanced 63Ah 600A