Skip to content

Akumulators Delta 74Ah 640A. Cena 39,00 Eur

Akumulators Delta 74Ah, lētāk.

Akumulatora tehniskā specifikācija:

Akumulators Delta jauda 74AH starta strāva 640A (En). Izmēri: garums 278mm dziļums 220mm augstums 190mm. Polaritāte: -/+ . Bez garantijas.

Akumulatora pielietojums:

Akumulatoru uzstāda eiropas automašīnām gan benzīna, gan dīzeļa dzinējiem.

Akumulatoru priekšrocības:

Akumulators Delta ir ekonomiskās klases akumulators. Protams vienīgais pluss šim akumulatoram ir zemā cena.

Ekspluatācijas noteikumi akumulatoriem:

Pirmkārt, izvēloties akumulatoru jāpārliecinās vai tas atbilst Jūsu automašīnas ražotāju prasībām (to Jums palīdzēs izdarīt mūsu speciālisti veikalā). Nedrīkstētu izvēlēties ne par lielas, ne par mazas jaudas akumulatoru, kāds paredzēts jūsu auto. Ja startera strāva pārsniegs akumulatora strāvu, tas veicinās akumulatora ātru nolietošanos. Ja akumulatora strāva būs lielāka kā startera strāva, tas var veicināt gan automašīnas , gan akumulatora bojājumus.

Otrkārt, jāpārliecinās vai automašīnai nav elektrosistēmas bojājumi. Jāpārbauda gan akumulatora lādēšana, gan arī strāvas noplūde.

Treškārt, nedrīkst pieļaut, ekspluatācijas laikā, akumulatora izlādēšanos vairāk kā 30% (zem 12,4V). Ja nepieciešams, akumulatoru papildus jālādē ar lādēšanas iekārtu. Īpaši uzmanīgiem jābūt ziemas laikā, jo zaudējot blīvumu, elektrolīts sasalst, kas savukārt var izraisīt akumulatora neatgriezeniskus mehāniskus bojājumus.

Ekspluatācijas noteikumi ir sīkāk aprakstīti talonā, kas tiek izsniegts kopā ar akumulatoru.

Akumulatora Delta 74Ah 640A cena ir 39,00 Eur. Akcijas laikā, nododot veco akumulatoru, saņemsiet vēl papildus atlaidi, atkarībā no nododamā akumulatora svara!

Analogi:

http://www.yr.lv/akumulators-deta-senator-77ah-cena/

http://www.yr.lv/akumulators-sznajder-74ah-cena/

http://www.yr.lv/akumulators-agm-deta-70ah-cena/